Institut pro duševní úpadek: KAOSQUAD „Institute For Mental Decay“ [7″ EP, 2017]

kaosquad_institute-for-mental-decay-bigZ jihočeské Blatné do okolního světa štěká trojhlavý pes grind coru na osm?! KAOSQUAD! Právě teď je tady se svojí historicky třetí zvěčněnou nahrávkou, nyní coby prvním samostatným černým vinylem. 5 skladbové 7″ EP nekompromisně diktuje kalný a hnilobný old school grind core, a sice v podobě 4 autorských skladeb a jedné cover verze, kterou musí stoupenec žánru poznat, i kdyby ho pitvali pod plnou narkózou. Limitovaná, ručně číslovaná edice 237 kusů obsahuje jen a pouze černý vinyl, stylový černobílý obal s fotografií kapely a kompletními texty uvnitř plus vložený pohled dokumentující útěk z institutu, ze kterého prakticky není návratu.

Převážně o tom pojednávají i neveselé texty, jejichž jedinou realitou je naprosté šílenství popisující jedince – kterým může být každý z nás třeba hned zítra – na scestí života a běžné reality. Psychické choroby dané drogami, traumatickými zážitky, duševní poruchy způsobené současnou nemocnou společností. Zlověstný zvuk z Hellsoundu ještě více nakopává proudy krevního oběhu, tedy grind coru drtivě pulzujícího v žilách tria, zdravě naštvaného svazku obdařeného instrumentální zručností a nesmírným citem pro prapůvodní stavbu živelné žánrové kompozice.

Křest 7″ EP proběhne v sobotu 17. 6. v noci na venkovním pódiu festivalu Magick Musick 2017. Poštovní objednávky 7″ EP do druhého dne přes přímý odkaz: http://www.madmusick.cz/online_store/EP/KAOSQUAD-Institute-For-Mental-Decay-7-EP-2017.html Nejbližší koncerty Kaosquad, kde se stihnete stát šťastnými majiteli tohoto 7″ EP:

čtvrtek 11. 5. – PLZEŇ – GRINDERS ON THE TOUR! (1/3)
w/ COMMODORE 64, PRŮMYSLOVÁ SMRT, WP

pátek 12. 5. – SVITAVY – GRINDERS ON THE TOUR! (2/3)
w/ LOCURA, MARANA, PRŮMYSLOVÁ SMRT

sobota 13. 5. – TRUTNOV – GRINDERS ON THE TOUR! (3/3)
w/ EXORCIZPHOBIA, PITT FULL DEATH, PRŮMYSLOVÁ SMRT

sobota 3. 6. – MILEVSKO – MILLHAUSEN NOISE ATTACK!
w/ DIPTHERIA, FLUMMOX, KAAR, KRAOST

sobota 17. 6. – ČERMNÁ U SUŠICE – MAGICK MUSICK 2017 – KŘEST 7″ EP!!!
w/ BUMFRANG3, CONOPED, DO ŘADY!, LYCANTHROPHY, MASÁŽ, PLEASE THE TREES, UNNA, WALDEN

Dedicated to oldschool grind core underground.

Berry [Magick Disk Musick, online store & record label]

www.madmusick.cz

Titul: KAOSQUAD „Institute For Mental Decay“
Vydavatel: Magick Disk Musick
Datum vydání: 6. května 2017
Žánr: old school grind core
Typ hudebního nosiče, katalogové číslo: 7″ EP, MDM-XV

One thought on “Institut pro duševní úpadek: KAOSQUAD „Institute For Mental Decay“ [7″ EP, 2017]”

  1. Ukázka ze 7″ EP KAOSQUAD „Run on Pills“ (OFFICIAL VIDEO). V minutě patnáct je narvaná skladba, grafika, fotky, příběh, text. Pokud to všechno nestihneš na poprvý, dávej opakovaně. Sdílej. A pořiď si vinyl. Díky! https://youtu.be/l3FN87H51O8

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *