INNER FIRE FOR THE GOD OF THE SUN

IFFTGOSNa přelomu března a dubna se proběhnou dva společné koncerty TENGRI/TUMMO/BLUES FOR THE REDSUN.

31. 3. 2017 – NAPAJEDLA bar Malina
1. 4. 2017 – VSETÍN klub Vesmír

TENGRI (atmospheric instrumental post rock – Praha)
…faktorem, kterým se TENGRI odlišují od drtivé většiny (i zahraniční produkce), je užití houslí, které obstarává Sašo. Jeho party jsou ve výrazu TENGRI plnohodnotným nástrojem, kdy se tóny houslí objevují v poměru k ostatním nástrojům více než méně a neslouží jen jako dekorační prvek. Housle zcela jasně evokují jejich folklórní podstatu, což se tak nějak u tohoto nástroje dá předpokládat, a drží se v klidnějších vodách…(Coornelus,fobiazine.net)

www.monketengri.bandcamp.com

TUMMO (heavy stoner hardcore – Brno)
…hudební kořeny TUMMÖ nejsou jen ve výše zmíněných kapelách, ale sahají o hodně dál. Ať už ke starému švédskému death metalu nebo třeba k BLACK SABBATH či EYEHATEGOD. Je to mix temného hardcore, pomalého slugde, stoner rocku a punkové intenzity, kdy se valivé střední tempo rázem změní ve svižnější pasáž okořeněnou třeba kytarovou vyhrávkou nebo sólem. A tomu všemu vévodí záhrobně znějící naléhavý řev…(Burry, abysszine.com)

www.tummo.bandcamp.com/

BLUES FOR THE REDSUN (sludge drone – Holešov/Petržalka)
…jinak na těžký bahno bych měl taky tip z killed by brno, nahrávka zatim není a hráli poslendí, osobně sem měl už tězce pod kůží, ale stejne si vybauju, že mě to fakt zaujalo, tak kdybyste to někde viděli na plakátu…(Sud, marastmusic.com)

www.bluesfortheredsun.bandcamp.com

https://www.facebook.com/events/1858154774432948/

https://www.facebook.com/events/268516840247154/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *