INFECTION ACT TOUR zasáhne také Plzeň!

6PlzenInfection act European tour ukrajinských KZOHH a karvinských INFERNO zasáhne hned dvakrát Českou republiku a na obou zastávkách doplní tuto dvojici plzeňští MALLEPHYR.

První rituál proběhne v pátek 24. února 2017 v Karviné v Hard Café, kde kromě těchto tří skupin vystoupí také polští BESATT a CHAOMEGA a domácí SILVA NIGRA. Druhá česká zastávka zahltí právě plzeňský Parlament!

KZOHH se českým fanouškům prezentovali v létě na Hell Fast Attacku, když celý festival svým pořádně ponurým vystoupením uzavřeli. V září jim vyšla třetí řadová deska „Trilogy: Burn out the Remains“.

INFERNO asi nelze představit jinak než slovy česká black metalová legenda. Zatím poslední album „Omniabsence Filled by His Greatness“ vyšlo před třemi lety, vydání nástupce „Gnosis Kardias (Of Transcension and Involution)“ už se ale kvapem blíží.

MALLEPHYR v říjnu vydali debutové album „Assailing the Holy“ u polského labelu Mad Lion Records. Kromě dvou českých zastávek Infection Act European Tour vystoupí po boku KZOHH a RAWCULT také ve čtvrtek 23. února 2017 v Banské Bystrici v Rock Clubu Tartaros.

KZOHH 
Pestilent black metal ritual / Ukrajina
https://www.facebook.com/KZOHHband/


INFERNO
Lucid black metal arts / Karviná
https://www.facebook.com/Inferno-322975231147644/

MALLEPHYR
Anti-human black/death metal / Plzeň
https://www.facebook.com/mallephyr/

Datum: sobota 25. února 2017

Čas: 19:30
Vstupné: 200,- CZK

FB event:https://www.facebook.com/events/1006328142805397/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *