I WARNED YOU Vyrážejí na turné do Mexika!

plakátZápadočeši vyráží na Back To School – Mexico Tour 2016 spolu se spřízněními mexickými metalisty ENOUGH HAS BEEN SAID. Na své cestě za oceánem se na pódiu objeví celkem desetkrát, a to i s americkou legendou CATTLE DECAPITATION. Pětičlenná kapela I WARNED YOU, hrající melodický deathmetal, pochází z Chodova a Karlových Varů a na svém kontě má již dvě řadové desky. Od května 2015 je na youtbe k vidění i první oficiální klip k singlu Limitless z rukou Radima Věžníka a Marca Görtze z CALIBAN. I WARNED YOU vznikli v roce 2010 a za sebou mají již desítky koncertů u nás i v zahraničí a v lednu 2016 přibydou další. Na mexické turné vyráží už 13. ledna 2016.

I Warned You dohromady navštíví osm mexických provincii. Trasa turné vede od středu země k severu, kde na ně čekají i tři koncerty přímo na hranicích se Spojenými státy Americkými. Dále projedou mexickou část Kalifornského poloostrova a nevynechají ani hlavní město země Mexico City.

Zajímavou akcí pak bude vystoupení, které se koná 17. ledna ve městě Chihuahua. Tady se I WARNED YOU objeví na jednom pódiu s americkými deathmetalovými velikány CATTLE DECAPITATION.

Celé tour pak končí ve městě Queretaro 31. ledna.

http://bandzone.cz/iwarnedyou

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *