HELLHAMMER FESTIVAL 2015

5 Hell Hammer 2015Klub EXIT-US:3.4. 2015
Doors open: 19:00
Start: 19:30
Sokolovská 195 Praha 9
Vstupné: na místě za 150,- Kč.

✖ SEBASTIEN (melodic power/progressive metal)
Jejich debutové album „Tears Of White Roses“ obdrželo mnoho skvělých reakcí jak od fanoušků, tak i od hudebních kritiků z celého světa. Dalším milníkem pro kapelu je rok 2012, kdy vyráží na evropské turné s americkými CIRCLE II CIRCLE, nahrává videoklip ke skladbě Dorian a hraje na hlavním pódiu největšího českého festivalu MASTERS OF ROCK.

http://bandzone.cz/sebastien

✖ WELICORUSS (symphonic pagan/black metal)
Sibiřská metalová kapela působící již od roku 2005. Od letošního roku po přijetí několika nových členů, mezi kterými jsou Čech a Srb, se faktický stává mezinárodním projektem. Zatímco zvuk a obraznost kapely s jejich tmou a intenzitou bezpochybně patří k black metalu, WELICORUSS ve své tvorbě také používá tradiční lidové melodie a symfonické prvky.

http://bandzone.cz/welicorussofficial

✖ MEAN MESSIAH (thrash/death/progressive metal)
Mean Messiah, původně jako one man projekt, založil hudebník a producent Dan Friml, bývalý člen kapel Sebastian, Apostasy a mnoha dalších projektů a skupin. Stylově by se hudba MEAN MESSIAHcdala popsat jako směs thrash a death metalu s progresivními a industriálními prvky. Album „Hell“ je postavené na jednoduchém konceptu „cesty lidských osudů jsou spletité, ale všechny vedou do pekla“, který je rozveden v textové části jednotlivých skladeb. Ty na sebe svým obsahem navzájem navazují a tvoří tak výslednou, čtyřiceti minutovou jízdu těmi nejtemnějšími zákoutími lidské mysli. 20. října se MEAN MESSIAH stali tipem týdne serveru Bandzone.cz a právě v těchto dnech začínají i práce na druhém albu, které by mělo světlo světa spatřit na přelomu let 2015 a 2016.

http://bandzone.cz/meanmessiah

✖ MELTDOWN (melodic/death/metal)
Mladá melo-death metalová parta, jejichž hudba vás určitě osloví, zvlášť pokud máte rádi kapely typu NORTHER či KALMAH. Energické skladby a technicky propracovaná sóla jsou hlavní charakteristikou této nové nadějné kapely.

http://bandzone.cz/meltdownband

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *