Heartnoize Promotion uvádí: PELICAN (us) + NOD NOD

Pelican_photoPost-metalové legendy PELICAN se po osmi letech vrací zpět do Prahy. Byla to pořádně dlouhá doba, ale spěchat nebylo těmto matadorům němého metalu nikdy vlastní. Českým fanouškům tak budou moci poprvé představit i materiál ze zatím poslední desky Forever Becoming a EP The Cliff. Jako speciální host večera vystoupí NOD NOD s jediným koncertem v ČR na dlouhou dobu. Všichni milovníci syrového post-rocku a sofistikovaných skálopevných riffů na viděnou 11. května v nejhornějším patře Roxy – divadle NoD!

PELICAN post-metal | post-rock | Southern Lord | USA
Instrumentální rock/metalový kvartet z Chicaga Pelican vyrostl z kořenů sludge a post-metalové scény, ovlivněný stejně tak Neurosis jako Isis, na jejichž labelu Hydra Head vydali v roce 2003 svůj dlouhohrající debut Australasia. Nyní mají už šest let čestné místo ve stáji kytaristy Sunn O)) Grega Andersona a zároveň i jedné z nejprestižnějších značek metalu vůbec – Southern Lord.

Jejich poslední počin EP The Cliff z roku 2015 obsahuje remixy Justina Broadricka (Godflesh, Jesu) nebo Aarona Harrise (Isis), což jen dosvědčuje, že Pelican na světové scéně alternativního metalu zaujímají sebevědomou pozici. Jejich poslední koncert v Čechách se odehrál v roce 2008 a od té doby neztratili nic ze své invence ani energie!

pelican.bandcamp.com

NOD NOD alternative metal | Tábor
Pomalé, těžké riffy a nejhezčí ženský hlas v Čechách. Záruka kvality od spřízněných projektů Kalle, Five Seconds to Leave a Veena. Nod Nod zahrají na delší dobu poslední koncert a propásnout ho by vás mohlo hodně mrzet. Kdo jiný vás naplní takovým množstvím zdrcující krásy?

nodnod.bandcamp.com

VSTUP: v předprodeji 350 Kč, na místě 450 Kč
ENTRY: pre-sale 350 CZK, 450 CZK on the spot

PŘEPRODEJ: goout.cz/cs/listky/pelican+support/yqj

PRE-SALE LINK: goout.cz/cs/listky/pelican+support/yqj 

DATUM: 11. 5. 2016
START: 19:00
MÍSTO: Experimentální prostor NoD – Roxy; Dlouhá 33, 110 00 Praha 1

Heartnoize Promotion | www.heartnoize-promotion.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *