GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #6 / 15. 02. 2014 Ostrava – Barrák Music Club

Grindcore mašina SQUASH BOWELS (PL) se vrací do Ostravy s novým albem „Grindcoholism“! O čem to asi bude? Z ještě vzdálenějších končin nás poctí návštěvou brutal death/grindová smršť PROFANATION (DE). Překvapili nedávno na CZECH DEATH FESTU a nejen proto si je nyní budete moci vychutnat v klubu!. Sousední poláci mají v sestavě další zástupce a sice chrochtající NUCLEAR VOMIT a mladíky CONFUSION jež vyhráli naši hlasovací soutěž. Z domácích se představí pořád populárnější záchoďáci GUTALAX, skotačiví MINCING FURY A.G.C.O.Q.D., crustová stálice HIBAKUSHA a téměř neznámí nováčci GUTTER SLUT.

Nechybí tradiční tombola o lístky na festivaly OBSCENE EXTREME 2014, FEKAL PARTY 2014, METALOVÝ JÍČÍN OPEN AIR 2014, na koncerty z tour ASPHYX, MALIGNANT TUMOUR, koncert HATEBREED, NAPALM DEATH v Ostravě a mnohem více! Samozřejmě vás čekají mnohá další překvapení, proto sledujte náš web: http://www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html

KAPELY:
SQUASH BOWELS – Kultovní grind band z Polska letos slaví 20 let od svého vzniku a nejen že to s vámi pořádně oslaví, přitáhnou sebou i stále aktuální, v pořadí šestou řadovku „Grindcoholism“. Bude to nezapomenutelná jízda!

PROFANATION – Přáli jste si něco brutálního, máte to mít! Tahle pětice z Görlitz se s ničím nesere a dozajista předvede nekompromisní set. Dva roky staré album „Contorted Bodies in Pain“ bude následovat brzy další skvost a snad se tak dočkáme i nějakého nového songu!

GUTALAX – Těžko říct která česká kapela na sebe v minulém roce tak upoutala pozornost. Vydařené tour v Mexiku, tour se SPASM po celé Evropě, splitko s HAEMORRHAGE… Jejich veselá a hravá hudba si podmanila snad všechny po celém světě. Letos konečně zařádí na GGGM festu, tak přijďte si taky zatrsat!

NUCLEAR VOMIT – Kdo by je neznal. Dva chrochtové za mikrofonem, celkem pět polských prasátek. Aktuálně jim vyšlo u Let It Bleed Records split CD s GRINDBUSHERS a F.A.M., kde najdete i jeden luxusní cover. Čili nejen ze starých songů bude sestaven playlist. Očekávejte spoustu nových válů!

MINCING FURY A.G.C.O.Q.D. – Kočičáci z Brna právě dotvořili splitko s holanďanama COLLISION a chystají si pro vás do Ostravy jedno překvapení za druhým!

CONFUSION – Mladá grupa z Polska měla nejvyšší podporu fans v naší soutěži. Ale nejen díky tomu si zaslouží hrát na našem festu! Přijďte podpořit novou krev, jejich grindcore/hardcore vás nenechá v klidu!

HIBAKUSHA – Crust/grind stálice na scéně je již zaběnutý a šlapající fenomén. Letos zplodili nové velké LP (správně, žádné CD) „Pandora“ a je to zatraceně silný materiál!

GUTTER SLUT – Zbrusu nová kapela z Havířova hrne kvalitní gore/grind, který si rozhodně zaslouží pozornost! Očekávejte tak taneční palbu od samého startu festivalu, byla by obrovská chyba o jejich show přijít!

Přijďte včas, klub otevíráme v 17:00!!!

PROGRAM:
17:30-18:00 GUTTER SLUT
18:00-18:50 MINCING FURY A.G.C.O.G.D.
18:50-19:45 NUCLEAR VOMIT
19:45-20:45 PROFANATION
20:45-21:45 GUTALAX
21:45-23:00 SQUASH BOWELS
23:00-23:15 tombola
23:15-00:00 CONFUSION
00:00-00:45 HIBAKUSHA
00:45-??:?? DJ RAAATTATTATA

 

TOMBOLA

1. místo – lístek na nejlepší grindový festival OBSCENE EXTREME 2014!

2. místo – lístek na geniální pražský festival FEKAL PARTY 2014!

3. místo – lístek na METALOVÝ JÍČÍN open air 2014 festival na hradě!

www.deathnoise.cz/metalovy_jicin.html

4. místo – lístek na koncert ASPHYX, MALIGNANT TUMOUR + support
(vybrat si lze jedno z míst: Ostrava, Praha, Bratislava)
www.facebook.com/events/1424277511143064

5. místo – lístek na koncert HATEBREED, NAPALM DEATH v Ostravě
www.facebook.com/events/1396964220548960

Cena jednoho lístku do tomboly je 20Kč

 

DOPROVODNÝ PROGRAM

Rádi pro vás vymýšlíme různé vylomeniny a ani letos nebudete ušetřeni. V jeké podobě doprovodný program bude a co přesně si pro vás chystáme se dozvíte na www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html pár dní před akcí .

DŮLEŽITÉ INFO:

Datum: 15. 02. 2014 od 17:00

Místo klub Barrák Music Club – Moravská Ostrava a Přívoz, 702 00
Havlíčkovo nábřeží 28
Ostrava, Czech Republic
www.barrak-club.cz

Vstupné: předprodej: 220 Kč, na místě 250 Kč

DETAILNÍ INFO O PŘEDPRODEJI ZDE

Napište nám komentář na BANDZONE profil a  dejte nám přes FACEBOOK a LAST.FM vědět, zda dorazíte! Zrovna tak budeme rádi, když pozvete všechny vaše přátelé!

Organizátor: Crystal Productions Merchandise Factory
http://www.crystalprod.cz/

Novinky, změny, podrobnosti:
http://www.crystalprod.cz/gggmafiafest.html

 

 

One thought on “GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #6 / 15. 02. 2014 Ostrava – Barrák Music Club”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *