ESAZLESA – nový vinyl a split miniCD

V těchto dnech oficiálně vychází sedmipalcový vinyl nazvaný „Chtěl bych vidět svět dětskýma očima“, na kterém se nachází dvě nové skladby: „Papírové pouta“ a instrumentálka „Němý Chlapec“. Vše bylo nahráno ve studiu Jámor mistrem Ondřejem Ježkem. V digitálním formátu tyto skladby vychází na miniCD ve splitu s jihočeskou mathpunkovou jízdou DEPAKINE CHRONO. Materiál vychází na labelech Pure Heart Records a NOISE ASSAULT AGENCY BUDWEISS.

Nové skladby budou propagovány na několika víkendových společných výjezdech s DEPAKINE CHRONO po ČR, které začínají již tento týden. Dále bude kapela pokračovat na koncertech po Polsku, Litvě, Lotyšsku a Estonsku s náladovými
imperátory FIVE SECONDS TO LEAVE na konci února, následovat bude tour na Slovensku s post-hardcorovou legendou RAVELIN7 v průběhu března. V přípravách je i podzimní západoevropské turné, koncerty v Rusku a samozřejmě i akce v domácích klubech.

Release party obou nosičů proběhne v Českých Budějovicích 25.1.2011 společně se švédskými OBSTACLES a DEPAKINE CHRONO a Chebu 5.2.2011 pouze s DEPAKINE CHRONO.

http://www.myspace.com/esazlesa
http://bandzone.cz/esazlesa
http://pureheart.czechcore.cz/
http://bandzone.cz/fan/noiseassaultagencybudweisss

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *