DYING PASSION zveřejnili nový videoklip a chystají se na turné!

Rock-crossoverová stálice DYING PASSION zveřejnila nový videoklip ke skladbě „Vertical Edge“ z posledního alba Transient! Animovaný klip vznikl v produkci Dušana Mikulce a Pepy Prokopa (Cindy films). Na duben pak skupina připravuje mezinárodní turné s finskou formací Embassy of Silence, českou část turné doprovodí belgická kapela HERFST a domácími hosty této koncertní série budou šumperští MADGOD.

EMBASSY OF SILENCE je finská skupina kombinující progresivní složky s rockem a metalem, a to s notnou dávkou hravosti. Zajímavostí je, že složili a nahráli hymnu pro letní Mistrovství světa v americkém fotbale žen 2013. V současnosti dokončují nové album.

Belgičtí HERFST se pohybují ve vodách melodického death/black metalu. Nekompromisní brutalita deathu se mísí s temnými a melancholicky laděnými linkami blacku s náznakem doomu. Svůj osobitý styl pojmenovali trefně „necromantic metal“. Za svou nedlouhou kariéru vystoupili po boku tak zvučných jmen jako DARK FUNERAL, BELPHEGOR, GOD DETHRONED, VITAL REMAINS, GRAVEWORM a dalších a nyní plni síly a očekávání zavítají do ČR.

Šumperskou metalovou formaci MADGOD lze jen težko zaškatulkovat do jednoho podžánru. Za dobu své šestileté existence prošli řadou změn a postupným vývojem nehledíc na hranice, tendence a metalcore trendy. Nynější tvorbu charakterizují hrubé vokály, které jsou ve stěžejních pasážích podpořené zpěvem a hutné riffy mísící se s rychlými sóly za doprovodu dunivé basy a pekelně rychlých bicích. Jejich debutové album vyjde na jaře ve vlastním nákladu.

http://www.dyingpassion.com/

http://www.embassyofsilence.net/

http://www.herfst.org/

http://bandzone.cz/madgod

http://www.kontraproduction.cz/

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *