DRILLER – All Shall Burn (CD-2013)

Polští MALIGNANT TUMOUR? Může být! DRILLER však na rozdíl od severomoravských nepatří k žádným protřelým fotrům, na svém kontě mají pouze jediné demo, přičemž debutová nahrávka „All Shall Burn“ spatřila světlo světe letos na jaře a pokud se dobře podíváte na hlavičkový titulek, snadno zjistíte, že kompletní vydání není spojeno s žádným labelem, ostatně proč taky? Všechno je rokenrol!

3, 2, 1… START! První skladba rokenrol, další skladba rokenrol, celé deska rokenrol, alkohol, chlast a rokenrol, punk a pivní thrash, rovněž rokenrol. A takhle to jde dál a dál, minutu po minutě, skladbu po skladbě. Láska hory přenáší, ovšem tady bych slovo „láska“ mohl rovnou zaměnit za MÖTORHEAD, nejlepší kapely na světě! A jak málo stačí, aby se tahle nahrávka přilákala hafo lidí, jak málo stačí k tomu, aby ještě větší část úplně odehnala? Jojo, nemají to ti kluci v džískách vůbec jednoduché, byť na nějaký vývoj se tu zvysoka sere (fuj), protože nejdůležitější je rokenrol (tedy kdyby to někdo z vás náhodou nevěděl).

S tvorbou DRILLER je je to skutečně velice těžké. Tak jak se kolovrátkově opakují má slova v této recenzi, tak v úplně stejném režimu se nese i hudba na „ All Shall Burn“. Možná, že na živých akcích budou DRILLER brzy vyhledávanou akvizicí, ale z tepla domova je jejich produkce neškodná jako psí štěně. Na druhou stranu mi je ale jasné, že se na světě najde celá řada rockerů, kteří by u téhle hudby juchali jako při dechovce. Moje smůla je však tom, že od hudby očekávám alespoň náznak uměleckosti. Tady toho skutečně příliš není.

ALL

https://myspace.com/drillertheband

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *