Deathnoise Production uvádí Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014

V pátek 20. a v sobotu 21. června 2014 se uskuteční na velice atraktivním a netradičním místě, tedy v komorních a mystických prostorech zříceniny Hradu Starý Jičín, druhý ročník festivalu Metalový Jičín Open Air 2014, již podle názvu může být všem jasné, o jakou akci se jedná. Vzhledem k úspěšné premiéře, kterou Metalový Jičín absolvoval v červnu minulého roku, přichází letos Metalový Jičín s dvoudenním provedením a festivalová dramaturgie obsahuje 30 jak domácích tak letos nově také zahraničních kapel.

Páteční večer bude patřit rakouské Death Metalové čtveřici s názvem MASTIC SCUM, se svým goregrindem se dále představí němečtí vyznavači Satana SATAN´S REVENGE ON MANKIND a hlavní hvězdou pátečního večera se stala legendární Deathmetalová kapela MASTER!! Tato Česko Americká kultovní kapela bude jistě patřit k tomu nejzajímavějšímu, co letošní ročník fanouškům nabídne. Sobotní prime čas obsadily, také velice zajímavé kapely až z dalekého Mexika k nám zavítá Nazareno el Violento, ze slunného Španělska k nám zavítají Thrasheři nesoucí název CRISIX, za zmínku určitě stojí že CRISIX připravují nové album, které na Hradě bez pochyby uslyšíte!! Posledním z trojice sobotních headlineru je Deathcorový živel jedoucí z Francie, nesoucí název SMASH HIT COMBO, můžeme jen doufat že, po energetickém vystoupení této kapely zůstanou hradby Hradu celé!! Tuto trojici navíc ještě doplní polská kapela EPITOME.

Z domácí scény k nám zavítají se svým metal corem Táborští F.O.B., po loňském skvělém vystoupení nebude chybět česká Death Metalová stálice TORTHARRY, která momentálně drtí fanoušky novým albem Follow!! Silné zastoupení bude mít také oblast grindu, své vystoupení přislíbil český Grindový kult JIG – AI, ke kterým skvěle zapadnou TOP SEKRET, CARNAL DIAFRAGMA a 8 DNÍ VENKOVA.

Dále se můžete také těšit na kapely jako Antigod, Bad Face, Nahum, Eternity, Awrizis, Degradace, Greedy Invalid nebo Destructive. Kromě skvělých kapel, vám Metalový Jičín Open Air nabídne Beer fest, kde bude moci okusit lahodné domácí pivovary, čekat na vás bude taky večerní aftér párty okořeněná fire show, klasické tomboly o zajímavé ceny v oba festivalové dny a spoustu dalších skvělých vychytávek!! Vstupenky můžete zakoupit prostřednictvím festivalového předprodeje v sítích Ticketstream, SMS Ticket nebo v síti Ticketart.

Nezapomeňte také na to, že se jedná o benefiční festival na podporu Nestátní neziskové organizace Škola života o.p.s. v Novém Jičíně, která se již 15 let zabývá po SPMP ČR NJ poskytováním sociální služby denního stacionáře pro dospělé osoby s mentálním postižením na území města Nového Jičína. Výtěžek bude použit na realizaci mnoha typů pracovních terapií a volnočasových aktivit.

Internetové stránky: www.deathnoise.cz , www.skola-zivota.cz

Facebook: https://www.facebook.com/DeathnoiseFestival2013?ref=hl , https://www.facebook.com/pages/%C5%A0kola-%C5%BEivota-o-p-s/366415023376913?ref=hl

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *