Deathmetaloví DMC v červnu pod Pařátem!

jihomoravská deathmetalová mlátička DMC (zkratka pro Death Mosh Core) oficiálně existuje od roku 1989 a mnohé starší pardály provázela jejich mladými metalovými léta, po sérií demáčů se debutového dočká (až) v červnu letošního roku. To se bude jmenovatMurderous Powera nabídne devět koncepčně spojených deathmetalových štychů.

Název Death Mosh Core nemá žádnou zvláštní hloubku. Jde o spojení slov, které vyjadřují styl, který jsme svou hudbou chtěli vyjádřit v roce, kdy jsme si kapelu založili. Chtěli jsme hrát metal, kde by se z každého z těchto stylů našlo trochu. Zbožňovali jsme kapely jako Death, Obituary, Anthrax, Napalm Death, Extreme Noise Terror atd. Taky jsme chtěli zkratku jako další ikony doby D.R.I. a S.O.D. Proto DMC!,říká zpěvák Quatchud.

MC na své album dostali hlavně to, čemu se říkat DEATH METAL. ZkrátkaMurderous Power smrtku v popisu práce, k čemuž Quatchud dodává: v minulosti se na našich demáčích hodně objevovalo téma druhé světové války a tentokrát jsme chtěli jít jen do tohoto tématu. Nikam neodbočovat! To samé platí pro muziku! Snažili jsme se dostat na CD death metal ve spojení s válečnou apokalypsou a věříme, že to oslaví nejen naše stávající fanoušky, ale i ty nové.

Murderous Powersi vzal do grafické parády mistr Deather a nahrávka vyjde 15. června společně s 46. číslem Pařátu za tradičně suprových 99 včetně poštovného. Premíérově bude k mání na festivalu MetalGate Czech Death Fest ve stánku Pařátu.

Ukázky skladeb lze poslechnout již nyní na bandzone.cz/dmc

Pařát magazine & Productions

Klášterec nad Orlicí 196

56182

e-mail: redakce@paratmagazine.com

web: www.paratmagazine.com

tel. 774967229

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *