Death – blackmetalová kombinace rozjede ostravský Barrák!

Death metaloví VADER zavítají 28. dubna do ostravského klubu Barrák. Tentokrát se kromě polských legend, můžeme těšit na jeruzalémskou black-metalovou ikonu MELECHESH (ISR), trashem říznuté death metalisty STERBHAUS (SWE) a trash-deathmetalové W.I.L.D. (FR). Death metalová smršť vypukne ve 20h. Vstupenky jsou již v prodeji za libových 350,- Kč, a to v klubu Barrák a v hudebninách pod klubem, za 362,- Kč prostřednictvím E-ticket, 395,- v síti Ticketpro a 400,- Kč na místě. EUPHORY PRODUCTION namíchali tento death metalový koktejl víc než luxusně, vzhledem k tomu, že klub není nafukovací, doporučujeme koupit lístky už teď.

VADER (PL)
Polská death metalová stálice s třicetiletou historií, se v ostravském Barráku zastaví díky druhé části evropského turné Back To The Black Tour, na kterou vyráží s black metalovými MELECHESCH (ISR).

MELECHESH (ISR)
O deset let mladší black metalová kapela napůl z Jeruzaléma a napůl z Holandska, je druhým headlinerem tohoto turné.

STERBHAUS (SWE)
Thrash/death metaloví Švédové také nejsou na scéně žádnými nováčky. Za svou šestiletou existenci si zahráli například s Amon Amarth, Engel, Sodom nebo Blind Guardian, nahráli tři alba a vytvořili si unikátní death metal okořeněný trashem a sarkastickým smyslem pro humor.W.I.L.D. (FR)
Francouzští W.I.L.D mají na kontě tři alba snoubící trash a death metal, který se nebojí ozvláštnit i akustickými pasážemi. Můžete je znát z koncertů s Kronos, Immolation, Born From Pain, či Psykup.

http://www.vader.pl/

http://melechesh.com/

http://www.sterbhaus.com/

https://www.facebook.com/wildofficialband

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *