CUTTERRED FLESH–Cause The Apocalypse (CD-2010, Nice To Eat You Records)

Tak mayský kalendář pomalu končí a konec světa se pro všechny obyvatele této planety jistojistě blíží….Těšíte se?? Chcete slyšet jak by to mohlo hudebně vypadat? Jestliže je vaše odpověď „ANO… !!! myslíte to skutečně vážně??? Jste si tedy jisti??? Dobře! Můžete v klidu svého srdce pokračovat ve čtení… a potom i v poslechu.

Kapela CUTTERRED FLESH vám to na své desce „Cause The Apocalypse“ názorně předvede. Připravte svoje sluchovody na nekompromisní, smrtonosný a drtivý nápor, celá deska se rozhodně s ničím absolutně nemaže, pekelná jízda čeká na každého posluchače. Na nějaký oddych můžete zapomenout. Než se stačíte, nebo spíše nestačíte, vzpamatovat z jedné skladby, přihraje vám CD další track , který ještě více zaútočí nekompromisním přívalem povedeného temného stylu. Apokalyptický výraz nedává nikomu ani tu nejmenší šanci. Tady si každá extrémní „hudby“ milovná duše s chutí polebedí a přijde opravdu na své.

Devět stylových skladeb vytváří excelentní konečný nápor, který rozseká (hlavně za pomoci bicích) všechno na co by náhodou narazil, a nebo co by se mu z čirého nerozumu připletlo do cesty. A kdyby přece něco tuhle smršť přežilo, dorazí ho extrémní zbytek souboru. Kytary jejichž rozsekané-nasekané riffy se zatínají přes nastražené uši do lebky a vše zastřešuje extrémní hlasové pojetí drsného hlasu – „temného vypravěče“.Ten samozřejmě vše parádně doprovází a jasně ukazuje, co znamená, a jak vypadá opravdu tvrdý (rychlý) kovový styl. Při poslechu opravdu nebude času na nějaké pochybování či rozpomenutí se.

Zapomeňte na nějaké přemítání a nečekejte, že vás tahle apokalyptická hudba odláká do říše vlastních snů. Kapela CUTTERRED FLESH totiž posluchače po celou dobu nekompromisně nutí s otevřenou pusou poslouchat a vnímat extrémní hudební výrazivo v kompletním podání. Tady žádné kompromisy neplatí a nelze v ně ani doufat. Bez smilování a bez zbytečností. Přímý přenos extrémního konce planety!!! Chcete tedy slyšet hudební doprovod nastávající apokalypsy? Tahle deska vám ho v plné míře velice podařeně poskytne! Vzhůru do zkázy světa! Vzhůru do smrti! Vzhůru do náruče pekla!!! Já se vás přece na začátku ptal….

PS : Myslel jsem si, že už mě takováhle nahrávka nemůže nijak oslovit a byl jsem přesvědčen, že moje extrémní hudební léta už odnesl čas. Ale člověk míní a hudba (společně s šéfredaktorem R.U.M. zinu) mění. Jsem překvapen a velmi potěšen, že tomu tak není. A začínám vážně uvažovat, že bych navštívil také koncert v CUTTERRED FLESH! Tohle je tedy extrém!

Radim

http://bandzone.cz/cutterredflesh

http://cflesh.wz.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *