CRUADALACH míří do světa!

Folkmetalový klan CRUADALACH právě podepsal smlouvy na vydávání alb a agenturní zastupování v západní Evropě s německým labelem BLACK BARDS ENTERTAINMENT (mimo jiné domovem hord jako je ADORNED BROOD, HEATHEN FORAY nebo HELJAREYGA). Podpis znamená především to, že CRUADALACH budou v červenci 2011 nahrávat své zatím nepojmenované debutové album, které bude vydáno ještě tento rok!

Také bychom rádi oznámili, že naše EP „AGNI – Unveil what’s burning inside“, které bude vydáno skrz časopis Pařát 16. února, bude vydáno také ve speciální vinylové verzi s exkluzivní bonusovou skladbou, kterou bude keltská hymna o mýtech Karnutského lesa jménem „Cernunnos, zlatooký král“. Vinylová verze EP by měla vyjít v limitované edici v dubnu 2011.

V každém případě budeme EP „AGNI – Unveil what’s burning inside“ křtít v Ostravě dne 26. března 2011, brzy čekejte více informací!

Samozřejmě pro vás máme novinek daleko více – například jsme připravili nové merchandise s motivem „AGNI“, které budete moci pořídit z našeho e-shopu nebo ještě lépe během našich živých vystoupení. Mimochodem, těch chystáme velkou spoustu! Také bychom rádi dali na vědomí, že náš Samhainfest 2010 má následovníka, kterým je BELTINE FEST 2011, jenž budou kromě nás tvořit i kapely STRIBOG (HR), NIBURTA (HUN) a ŽREC (CZE).

Festival bude mít tentokrát čtyři zastávky:

15/4 Budapest (HUN), Blue Hell – Cruadalach, Niburta, Stribog, Žrec + TBA
16/4 Nitra (SVK) – RC naOZZaY – Cruadalach, Niburta, Stribog, Žrec + TBA
29/4 Praha (CZE) – Exit Chmelnice – Cruadalach, Niburta, Stribog, Žrec + Gnomus
30/4 Brno (CZE) – Melodka – Cruadalach, Niburta, Stribog, Žrec + Sezarbil

Klan CRUADALACH bude také k vidění na Hoernerfestu 2011 v Německu s kapelami jako Haggard či Omnia nebo na Northern Lights Festu 2011 v Rakousku, kde si zahraje s Krodou nebo King of Asgard.
Keltský hněv pokračuje!

http://www.cruadalach.com/

http://www.facebook.com/cruadalach

http://www.myspace.com/cruadalach

http://www.bandzone.cz/cruadalach

http://www.black-bards.de/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *