CHOKED BY OWN VOMITS-Shit Autopsy (CD-2009, Nice To Eat You Records)

Onehdy mi jeden nejmenovaný kolega pisálek vyprávěl, že i u některých grindových kapel nemusí slyšet hudbu, stačí, když se jen podívá na obal a má hned o čem psát. Přiznávám se, že jsem nad touto myšlenkou delší dobu přemýšlel, ale posléze jsem ji někam založil. Nyní se však ta „mrška“ vrátila a zrovna při pohledu na obal debutového alba rozverných chlapíků CHOKED BY OWN VOMITS. Přísahám však, že jsem si na onu myšlenku pouze vzpomněl a CD jsem si v klidu a pohodlně poslechl. Nu a nyní jen Vy, čtenáři, můžete soudit, jestli jsem vám lhal či nikoliv.

I když spolky obdobného ražení znějí občas hodně podobně, není od věci si nějakou tu prasárničku pustit. Alespoň v mém případě to takto funguje. Je však naprosto jasné, že „Shit Autopsy“ rozhodně nadchne pouze milovníky tanečního gore grindu, nikoho jiného. Takže žádné velké překvapení :-). Nicméně CHOKED BY OWN VOMITS předvádějí v rámci svého žánru poměrně kvalitní prácičku, které nechybí smysl pro zvrácený humor ani spousta nechuťáren.Myslím, že si to dokážete hravě představit a to sem ani nemusím vypisovat názvy skladeb. Mohlo by se totiž některým slabším jedincům udělat nevolno…

Pokud jsem výše uvedl, že CHOKED BY OWN VOMITS produkují taneční grind, nemůžu se nezmínit o odkazu dnes již kultovní mlátičky AHUMADO GRANUJO, která v podstatě nechtěně vytvořila v už takto šílených vodách svůj vlastní subžánr. Ač se to zdá nemožné, jejich poměrně krátké počínání ovlivnilo nejednu zvrhlou partu kluků po celém světě a nejinak tomu je v případě CHOCKED BY OWN VOMITS. Jejich taneček do pekla a zpět (uff) je skutečně složen z těch nejskočnějších vibrací a vůbec bych se nedivil, kdyby měli na Obscene Extréme kotel plný poskakujících maniaků.

Že jsem zapomněl na vokál? Nikoliv! To je tečka závěrem. Jednoznačný kanál, kanál a ještě jednou kanál. Nic víc se k tomu snad ani nedá napsat. Pokud tedy budu album hodnotit v čistě grindových liniích, není mu moc co vytknout. Zvuková kvalita je ošetřena poměrně pečlivě, takže kvalitním blitkám, sračkám a prdům nic nebrání…

PS: Na desce najdete dvě předělávky. Jedná se o „Disgorging Foetus“ od REGURGITATE a „Eaten Alive“ od GRUESOM STUFF RELISH).

ALL

http://chov.wz.cz/

http://bandzone.cz/chokedbyownvomits

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *