CEREBRAL TURBULENCY

ctJestliže neznáte ostravské grindery CEREBRAL TURBULENCY máte velké nedostatky a vy co je znáte (měla by vás být většina) víte, že jim to cukruje více než dobře. O tom, co je u C.T. nového a další my odpovídal blánobijec Michal.

Ahoj Míšo, máte dva nové členy v kapele, představ je a myslíš, že problémy se sestavou jsou na dlouhý čas vyřešeny ?
…to bych byl rád. Jinak čau pane Bratko (vole-pozn. aut.). Noví kluci do kapely jsou:Rabinek-hrdlo, ústa, mikrofon, Adam – ruce, struny, dredy. Rabinek je z Třince, 40 km do Ostravy, 50 km do zkušebny. Je to dobrák. Adam- všude byl, všechno zná…při řízení auta komunikuje se svým odrazem v předním skle, rád ukazuje holý zadek zdravotníkům.

Jak jsem sledoval na BRUTAL ASSAULTu máte i nové songy, kdy se můžeme na nový materiál ze studia ?
Těšit se můžeš pořád. Já myslím, že tak na přelomu tohoto roku bychom mohli něco zkusit natočit. Není kam spěchat.

Neděláte moc rozdíly v tom kde koncertujete. Od vyhlášených letních festivalů, přes benefity až po téměř soukromé akce, což je moc fajn. Jak se díváš na scénu, která má tendence se neustále štěpit, které akce ti jsou nejbližší ?
To závisí na atmosféře té či oné akce, co se slezou za lidi a tak…Určitě mám nejraději akce, kde tuším sjezd mnoha známých z kapel, dister, zinů, fandů. Pak je to ta pravá akce – pak, před, během, tak po samotném hraní.

Hrály jste i v Polsku, Německu, jak jste se k tomu dostaly a vidíš nějaké rozdíly mezi koncerty v ČR a venku ?
Poláci jsou „šjaleni“, tj. starý fakt. V Polsku se hraje dobře. V Německu je to v pohodě, ale v Polsku co se „imprezy“ týče, to je lepší.

Tvůj label vydal CEREBRAL TURBULENCY – „Forces Closing down“ a split MALIGNANT TUMOUR/ALIENTION MENTAL. Zajímalo by mě s jakým úspěchem a co KHAARANUS prod. chystá do budoucna ?
Není co vydávat, tak ti to neřeknu. Co se mi líbí, to je zadané, co se mi nelíbí nevydám a nových, kvalitních objevů je pomálu.

ctcoverVím o tobě, že jsi velice poctivý a spolehlivý, což není až tak samozřejmost. Už s tebou někdo vyjebal, jaké z toho máš pocity ?
Pokud nepočítám nezodpovězené záležitosti ohledně promáčů nebo jen obyčejných dopisů, tak vcelku v pohodě. Mega velice mě serou UNITED GUTTURAL rec. ze států, kteří nejsou schopni poslat pojebaných pět disků, které už mi dluží více než půl roku. S labely komunikující na „pětiletky“ po takové zkušenosti již více dále nespolupracuji.

A s kým máš pro změnu ty dobré vztahy ?
Co se zahraničí týče, tak nejspolehlivější jsou: BONES BRIGADE, ECLIPSE, FUDGEWORTHY, STERYLIZED DECAY, PAGAN, SHREDDED, NOISEV. HEADFUCKER, QUABALAH/REPULSE, MAD LION, CORPSE GRISTLE , další už jsou takový průměr. V Čechách to šlape tak celkem v normě na bázi každý s každým.

Co myslíš, je situace třeba oproti dvoum rokům zpět lepší v účasti lidí na koncertech, prodaných nosičů, podle situace ve státě by měl být úpadek ? Já si nedovoluji hodnotit , akci jsem nepořádal, distro nemám…
To nedovedu tak přesně, jak bych chtěl vyjádřit…Určitě pořád a pozvolna dochází k nějakým změnám a výjevům.

Jak vidíš demonstrace proti MMF a SB v Praze ?
Myslím, že tato forma opozice je neadekvátní. Nemíním, že by to mělo demolovat ještě víc, ale být chytřejší než ti proti kterým se tohle odehrává. Obyčejná veřejnost ví hovno, co se děje ve světě za sračky a tím že se dělá bordel se na stranu odpůrců zcela jistě nenakloní, to znamená, že demoliční protestující zůstanou navždy sami se svými nesouhlasy a jakožto takhle malá skupina s tím, co jim vadí nikdy nehnou.

ctcover-iiKde podle tebe CEREBRAL TURBULENCY odehrály letošní nejlepší koncert, kolik jste toho vůbec kdy odehrály a jak se ti líbyl OBSCENE EXTREME FEST 2000, ač jste nevystoupily a vlastně proč jste nehrály ?
Asi v lednu v Ostravě. V Trutnově jsme letos nehrály, protože Čurby nechtěl opakovat příliš mnoho českých kapel. Jinak to byl jakožto i loni nejlepší festival, co se mne týče. Organizačně dotáhnuto téměř k dokonalosti. Co mě sere, je málo času pro kapely. Půl hodiny i s přípravou je zatraceně málo a to Čurby, jelikož nikdy nehrál nepochopí, což je škoda, protože uspěchaná příprava má nedobrý vliv na následnou produkci kapely. Hodně bych si přál, aby to Čurbymu došlo.

Co tě zaujalo nejvíce z domácách a zahraničních band ? Typl bych si NASUM a … ?
Tak to ale ne poslední dobou…Od nás určitě DISFIGURED CORPSE.

Ukonči to !
Ukonči to ty! Čau a dík.

Martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *