CARNE DE PUTA / PAEDO NANNY- Infected Tales To Herpes Heaven (CD-R-2011, Putrid Attitude Records)

Split demo poslané do světa potokem hnisu a řekou krve prýštící z následků pohlavních nemocí. Jestli doposud nejste ‚ve styku‘ obrázky Vám napoví.

Jednočlenný – jak už to chodí – projekt CAME DE PUTA vede Anal Bongdy, obsluhuje kytaru, programuje si bicí a hnilobně roní. Stylově se označkoval coby groovy gore grind. Dejme tomu. Po introdukci mluveného slova a chrochtání do hiphopového podkladu (CYPRESS HILL?) už vše frčí jako na drátkách. Plechově zkreslená kytara, strohý automat a všeobjímající hlas zharmonizovanýk nepoznání. Kromě průběžných vsuvek a úvodů se najde pár zvukových efektů. Díky dvěma bong-ům (přezdívka a skladba „Where’s The Kids In America“ (9)) mám podezření na další projekt Bong Ejaculation. Jestli se nemýlím, pak je to přesně tak, jak jsem předvídal.

PAEDO NANNY je druhý sólový projekt – jak je zvykem, kde vše zajišťuje Ross. Gore/porno grind jištěný šílenstvím. Už při letmém srovnání je na tom ‚Pedy‘ se zvukem o dost hůř. Kytara je ještě plechovější, bicí nevyvážené, snad jen hlaso-bublo-chropotu bylo věnováno více času. A nejen to no to hapruje i hudebně, např. když se kytara začne hádat s přehledným rytmem (16,17). Ve špatně nazvučeném zetkovém spagetti-westernu zdáli přibíhá kovboj a řinčí ostruhami, v popředí mu s bublavými výdechy umírá kůň. Od skladby 22 do konce Rossovi vypomůže Mike Love 666. Hudební útržky, samply, hluky a malý pozůstatek gore grindu.

RadeK.K.

http://putridattitude.e-monsite.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *