BRIDGES LEFT BURNING (de), SKYWALKER a JUST FOR BEING v Chapeau Rouge

Pražské Chapeau Rouge opět zažije jednu ze skvělejch akcí, kterou by sis neměl nechat ujít ani ty. Ať už máš rád melodickej pop-punk, libuješ si v pořádnejch breakdownech, miluješ kapely jako Modern Life Is War, nebo jsi tak trochu hipsta a písničkářství je pro tebe to pravý, určitě si ve středu přijdeš na svý.

BRIDGES LEFT BURNING je šestice z německýho Frauenau hrající moderní melodický hardcore ve stopách právě zmíněnejch MODERN LIFE IS WAR. Rozhodně je ale neřaď mezi další kopírky, kterejch je dneska jak hub po dešti. Kluci jdou svojí vlastní cestou, serou na nějakou trendy scénu a do muziky tlačej to, čemu věřej.

SKYWALKER ti určitě neunikli, takže jen krátce. Když se bavíme o sraní na scénu, tak neni kapela, která by tohle u nás splňovala víc. Kašlat na zajetý koleje, stylový hranice a názorový mantinely. Pop-punk, hardcore, metalcore, hiphop. Myslíš, že tohle nejde smíchat dohromady? Tak to si ještě kluky neslyšel. A to všecko se silnou myšlenkou, která nakope vaší fotrovitost do prdele.

JUST FOR BEING jsou pro nás zjevení na český scéně. A to i přesto, že hrajou už nějaký tři roky, pořád je to pro nás totální pecka. Výbornýho pop-punku je u nás jak šafránu, a když už to kapele hraje, tak texty stojej za prdlačku. Pokud si myslíš, že hlubší sdělení a politický témata v pop-punku nenajdeš, přijď a poslechni si tuhle partu. Sroluje ti trencle.

BOGOTÁ ORKESTAR je neskuečnej týpek. Charismatickej malej osobitej frajer, původem z Chicaga, kterej se usadil v Praze a už skoro rok se tu snaží nějak protloukat. Ačkoliv má kořeny v hardcore scéně, rozhodl se skončit u ukulele a šířit svojí energii po našich klubech. Shiny happy people, to je celej on.

Info:
Respektujte prosím, že se jedná o nekuřácký koncert. Na koncertě bude možné v případě zájmu ochutnat něco málo z vegan pokrmů. Koncert bude začínat přesně v 19:30, přijďte tedy prosím vás. Vstup do klubu bude umožněn v 19:00.

http://www.bridgesleftburning.com/

http://bandzone.cz/justforbeing

http://www.facebook.com/skywalkerhc

http://www.facebook.com/bogotaorkestar

www.starttoday.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *