BRAZIL ATTACK – WHIPSTRIKER, APOKALYPTIC RAIDS

Apokalyptic RaidsVšichni příznivci metalu pozor! Přesně po dvou letech a dvou dnech dorazí do Písku zase návštěva z Jižní Ameriky. Z exotické metalové velmoci a jedné z kolébek thrash metalu Brazílie, zavítá do našich končin silná, nesvatá dvojice, špička jihoamerickýho underground metalu: WHIPSTRIKER a APOKALYPTIC RAIDS. Kdo byl na Thrash Nightmare 2 dobře ví, jaké to bylo peklo!!! Neseď doma na zadku, opraš svou starou džísku a přijď v neděli 6. listopadu do klubu Pí v Písku podpořit jejich tour, zaházet hlavou, vypít pár piv, rozjet mosh pit a zapařit na poctivej brazilian attack! Jelikož se druhej den jde do práce, start akce bude přesně v 19:00. Jedná se o jediný koncert v Česku!!! Ti z vás, kteří přinesete vstupenku z Thrash Nightmare 4 (koná se 29. 10. 2016), budou mít slevu na vstupném.

WHIPSTRIKER (metal/punk, Rio de Janeiro)
Legenda světovýho underground metalu. Původně jednočlenný projekt všestraného muzikanta Victora „Whipstrikera“, kterého můžete slyšet na deskách kapel: Atomic Roar, Diabolic Force, Farscape, Power From Hell, nebo také na živáku amerických TOXIC HOLOCAUST.BrazilAttack poster Na tomto tour WHIPSTRIKER představí své nové album „Only Filth Will Prevail“, které vyšlo v červenci u Hell Music (vinyl) a PRC Music (CD). Co můžeš očekávat, je mix totálně nesvatýho, neučesaného a špinavého thrashe, speedu a punk-rock´n rollu. WHIPSTRIKER jsou stará dobrá škola Motörhead, Venom nebo ranných Sodom, prostě oldschool metal pro poctivý fans. Diskografie týhle kapaly čítá 17 splitů (např. s LOS RAZIOS, IRON FIST, GERM BOMB, SKULL AND BULLETS nebo BULLDOZING BASTARD), a dalších dvou LP – „Crude Rock ‚n‘ Roll“ (Deathrash Armageddon) a „Troopers of Mayhem“(Urubuz Records). Letos pak WHIPSTRIKER vypustili do světa zmiňovanou novou desku „Only Filth Will Prevail“, ze které se dá očekávat několik válů v setlistu píseckého koncertu. Neurvalý, přímočarý nářez! Metal punk’s Not Dead!

APOKALYPTIC RAIDS (old school black/thrash/metal, Rio de Janeiro)
Nejvíc old school kapelou večera budou APOKALYPTIC RAIDS. Tito tři neznabozi otevřou brány pekelné ve jménu starých dobrých Hellhammer (podle singlu z roku 84 i název Apokalyptic Raids) nebo ranných: CELTIC FROST,BATHORY, SODOM, MASTER, VULCANO (Bra). Staroškolský, chrastivý a špinavý black metal s příměsí thrashe, tě spolehlivě vrátí do poloviny osmdesátých let, kdy se hrálo o to, kdo bude nejtvrdší kapelou. APOKALYPTIC RAIDS by v té době měli ty nejvyšší mety na dosah! Počátek kapely je sice datován rokem 1998, první songy jsou však napsané už v letech 1985 a 88. Na kontě mají 4x full album, 7x demo a split singl. Cituji z recenze na jejich poslední velkou desku z roku 2010: „Tento materiál má potenciál stát se kultem a klasikou“ (v daném žánru, samozřejmě). Primitivní rify, minimalistický bicí, záhrobní vokál s obskurními texty zabývajícími se temnotou, fanatismem či pesimismem. Pouze smrt je skutečná! 100 % pro příznivce HELLHAMMER. Hell!

Název akce: BRAZIL ATTACK – WHIPSTRIKER, APOKALYPTIC RAIDS
Kde: Local klub Pí, Písek
Kdy: 6. 11. 2016 (neděle)
Start: 19:00 hod.
FB event:https://www.facebook.com/events/1625040817809814/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *