AT FOLSOM PRISON + TALES OF ERROR + NO CHANCE OF RECOVERY

Kapela AT FOLSOM PRISON zve na poslední pražský koncert před delší pauzou, během které nahraje nové album a bude se připravovat na podzimní křest a turné.

Téměř po roce se na strahovské koleje vrací pražská čtveřice AT FOLSOM PRISON, která v klubu 007 naposledy křtila své druhé ep „From Nails to Velvet“. Tentokrát je důvod koncertu mnohem jednodušší. Kapela se připravuje na zhruba půlroční pauzu a koncert na Sedmičce tak má rozlučkový význam. I z toho důvodu AT FOLSOM PRISON zařadí do svého playlistu skladby, které na živo dosud nehráli, a které vyjdou na připravovaném albu. Na koncertě budou mít fanoušci také možnost si koupit „benefiční“ tričko. Peníze získané z jeho prodeje budou použity na náklady spojené s nahrávkou a výrobou nové desky.

Po boku AT FOLSOM PRISON v sobotu vystoupí i návštěvníkům sedmičky dobře známí TALES OF ERROR balancující na hranici hardcoru a punku a NO CHANCE OF RECOVERY, jedni z pražských talentů, kteří svoji hudbu označují jako acid-hardcore. Historie pražské kapely AT FOLSOM PRISON začíná v roce 2007. Po třech letech hledání vlastního hudebního stylu a s tím spojených několika personálních změn vykrystalizovala sestava do čtyřčlenného složení Standa (zpěv), Filip (kytara), Stanley (bicí) Michal (basa). Krátce na to vychází v září 2010 eponymní album, kde AT FOLSOM PRISON uzavírají jednu hudební etapu poznamenanou metalovým zvukem i inspirací. Nový směr, kterým se At Folsom Prison vydávají, pak míří cestou, kterou již dříve prošlapaly hudební pojmy Deftones nebo Poison the Well. Výsledky dlouhodobé práce dostávají konečnou podobu v únoru 2013, kdy vychází nové minialbum From Nails to Velvet. Opět vydané vlastními silami bez pomoci hudebního vydavatelství nebo sponzora. V současné době kapela dokončuje materiál na první dlouhohrající nahrávku, která by měla vyjít na podzim roku 2014.

http://bandzone.cz/atfolsomprison
http://bandzone.cz/talesoferror

http://bandzone.cz/nchor

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *