All Star kapela VENOMOUS CONCEPT míří do Ostravy!

venomous_web2Britsko-americká kapela VENOMOUS CONCEPT se v rámci svého turné zastaví poprvé i v Ostravě v klubu Barrák.

All star band jehož členy jsou Shane Embury (NAPALM DEATH, BRUJERIA, LOCK-UP a další), Kevin Sharp (BRUTAL TRUTH), Danny Lilker (NUCLEAR ASSAULT, BRUTAL TRUTH, ANTHRAX, S.O.D.) a Danny Herrera (NAPALM DEATH), se začal formovat v roce 2004. kdy Kevin Sharp absolvoval turné s NAPALM DEATH jako řidič, na jehož konci se Shanem Emburym shodli, že by měli založit společnou kapelu.

Jako další členy přibrali Dannyho Herreru a Buzze Osbornea z THE MELVINS. V této sestavě vydali prostřednictvím labelu Mikea Pattona (FAITH NO MORE, TOMAHAWK) Ipecac recordings své debutové album Retroactiv abortion.

Po několika letech nahradil Buzze Osborne Danny Lirker. V této sestavě pak natočili v roce 2008 své druhé album Poisoned apple a nyní po 8 letech přicházejí s novinkou Kick me silly VCIII.

Koncert se uskuteční v pátek 22.ledna a Venomous concept budou předskakovat ASS TO MOUTH z Polska, DEAD CARNAGE a HIBAKUSHA.

Vstupenky na koncert je možné pořídit od 350,- Kč v klubu, v hudebninách Hudební svět pod klubem a prostřednictvím sítě Eventim.

Stream nového alba zde: http://decibelmagazine.com/blog/2016/1/4/album-premiere-come-on-pretty-venomous-concept-kick-me-silly

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *