Vychází debut doomových ADAGIO FUNEBRE!

Vydání debutové fošny jedné z mála doomých kapel v Čechách ADAGIO FUNEBRE klepe na dveře. Nahrávka Of Grief and Insanity obohatí tuzemskou metalovou scénu již 28. října, tedy v den svátku vyhlášení samostatného Československa. Křest desky se uskuteční 16. listopadu v ústeckém klubu Circus. Roli předkapely zajistí gothic kapela z Mostu CARPATIA CASTLE. O vydání Of Grief and Insanity se postará label Leviathan Music. Obal desky vytvořil malíř Jan Lockenbauer. A pro koho jsou ADAGIO FUNEBRE v první řadě určení? Hlavní tvář kapely, baskytarista David Hradílek svoji muziku popisuje jako pomalou a výpravnou melancholii. Jednoduše řečeno, jste-li fanoušci kapel jako MY DYING BRIDE, měli byste určitě zbystřit!!!

Ukázky z Of Grief and Insanity naleznete už nyní na http://bandzone.cz/adagiofunebre Ačkoliv David Hradílek mluví o ADAGIO FUNEBRE jako o projektu, kluci počítají i s živým hraním, čehož důkazem je i již zmiňovaný listopadový křest v klubu Circus.

Sestava kapely: David Hradílek – baskytara, Johnny B – kytara, Ayden – zpěv, Jiří Hájek – bicí, Hanka Stratinská – klávesy

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *