Volyňský ETEF OPEN AIR se rozšiřuje o nové 2 kapely!

ETEF_7_flyerNadešel čas, podělit se s vámi o dvě nová jména. A jelikož čas kvapí a předprodej vstupenek už je na spadnutí, s hrdostí oznamujeme letošního headlinera:

ASSASSIN – německá thrashová legenda 80-tých let, která metalové fans pravděpodobně rozdělí na dva tábory. Pamětníci kultovních zápichů jako „The Upcoming Terror“ nebo „Interstellar Experience“ zajásají a zašátrají ve starých kazetách a při jejich poslechu zamáčknou nostalgickou slzu. Bez mučení přiznáváme, že do této kategorie se řadíme i my, pořadatelé ETEFu. Ostatním, mladším, co tyto staré časy už znají pouze z vyprávění, nechť je vodítkem aktuální deska ASSASSIN Combat Cathedral z roku 2016. Chlapi dali jasně najevo, že nepatří do starého železa – naopak, brutální a rychlý thrash s aktuálním zvukem nezaostává za dnešním děním v metalových vodách a je příslibem skvělé show. Ke shlédnutí zde:
http://etef.cz/assassin

QUASARBORN – málokterá nová UG kapela přiláká tolik pozornosti jako tito mistři ze Srbska. Znalcům možná napoví jméno kapely Space Eater, z jejichž trosek se Quasarborn zrodili. Podobně jako v dřívější kapele, i pod novým názvem chlapi drhnou nadřený thrash metal, ale zde se sakra přitlačilo na pilu a muzikantské výkony lze bez uzardění označit jako virtuózní. Kapela má na kontě teprve první singl a hledá silný label pro svou, již nahranou, první desku. Pokud vše klapne jak má, jsme právě svědky zrodu pořádného žraloka v thrashovém moři. Ke shlédnutí zde:
http://etef.cz/quasarborn

To je z našeho tábora prozatím vše, budeme vás i nadále zásobovat novinkami o našem fesťáku v pravidelném 14denním intervalu. V tuto chvíli můžeme prozradit, že máme v rukávu ještě 6 interpretů ze 4 různých zemí.

http://etef.cz
http://bandzone.cz/koncert/427446-volyne-areal-koupaliste-volyne-etef-enter-the-eternal-fire-fest-2017
https://www.facebook.com/events/1095782247206243

ETEF open air je undergroundový dýchánek s návštěvností cca 300-400 lidí, na kterém vystupují kapely převážně old school metalového ražení. Třetí ročník se uskuteční 21.-22. ČERVENCE, v areálu městského koupaliště ve VOLYNI. Postupně odkrýváme trumfy, zatím jsme oznámili tyto interprety:

DEMONICAL (SWE) – death metal – http://etef.cz/demonical

IXXI (SWE) – black metal – http://etef.cz/ixxi

ANGREPP (SWE) – black / thrash metal – http://etef.cz/angrepp

OUTRE (POL) – black metal – http://etef.cz/outre

SAILLE (BEL) – black metal – http://www.etef.cz/saille

AVENGER (CZE) – dark metal – http://www.etef.cz/avenger

VALGRIND (ITA) – death metal – http://www.etef.cz/valgrind

NAHUM (CZE) – thrash / death metal – http://www.etef.cz/nahum

AUTHOR (FIN) – black metal – http://www.etef.cz/author

MURDER INC (CZE) – thrash metal – http://www.etef.cz/murderinc

MÖRKHIMMEL (CZE) – death/black/punk/stoner – http://www.etef.cz/morkhimmel

DEMIMONDE (CZE) – experimental metal – http://etef.cz/demimonde

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *