Volyňský ETEF OPEN AIR oznamuje poslední přírůstky v line-upu!

Etef 2017_flyerETEF open air je undergroundový dýchánek s návštěvností cca 300-400 lidí, na kterém vystupují kapely převážně old school metalového ražení. Třetí ročník se uskuteční 21.-22. ČERVENCE, v areálu městského koupaliště ve VOLYNI. Zatím jsme oznámili celkem 14 kapel, k nim dnes přidáváme zbývajících 6:

BEHEADED (MALTA) – předpokládáme, že tito death metaloví veteráni nejsou pro fans nejbrutálnějších odnoží hudby neznámí. Fungují od roku 1991, vydávají desky pod renomovaným labelem Unique Leader Records a koncert na ETEFu nebude ani zdaleka jejich první návštěva v našich končinách. Zejména letošní sezónu mají opravdu nabitou, právě jim totiž vychází skvělé novinkové album „Beast Incarnate“. To je katapultuje do popředí zájmu vyznavačů sypaček a ultratechnických riffů víc než kdykoliv předtím a nutno přiznat, že zcela oprávněně. Vše zde maká s naprostou precizností švýcarských hodinek (nebo bourací linky na jatkách ?). Prostě masakr…

Ke shlédnutí zde: http://etef.cz/beheaded

HELSLAVE (ITA) – z hlubin římského undergroundu se za námi vypraví tito našlápnutí death metalisté. Pod tímto jménem fungují necelých 10 let a mají na kontě demo, EP a debutovou desku „An Endless Path“, kterou vřele doporučujeme k poslechu celou, nenudí do poslední vteřiny. Jedná se o přímočarý, vesměs rychlejší nářez (zhruba něco ve stylu Gorefest meets Hypocrisy meets Amon Amarth). Chlapi perfektně pochopili, že v jednoduchosti je síla, nesnaží se uhrát milion not za vteřinu, přesto jejich hudba nepostrádá chytlavost, melodii i brutalitu, vše korunováno skvělým zvukem a excelentním výkonem bubeníka. Tohle bude nátěr!
Ke zhlédnutí zde: http://etef.cz/helslave

INFEST (SERB) – je vůbec potřeba tyto rarachy z Bělehradu představovat? I ve Volyni jsme s nimi v minulosti již měli čest, takže leckdo už na vlastní oči a kůži okusil, co tato sebranka produkuje – nekompromisní, ultrarychlý death/thrash metal, poháněný kupředu charismatickým a energií překypujícím frontmanem Vandalem. Infest je v českých zemích poměrně častým hostem a dle jejich slov se k nám vrací opravdu velmi rádi. Přivítejme mistry a nechme se převálcovat jejich brutální show!
Ke shlédnutí zde: http://etef.cz/infest

FOB (CZE) – toto uskupení se loni dočkalo 20-ti letého jubilea (dodatečná gratulace, chlapi!) A troufáme si tvrdit, že kdo z českých metalistů o této kapele nikdy neslyšel, nemůže se považovat za opravdového metalistu. FOB po celá léta nepolevují v činnosti a to, ať už se to týká nespočtu koncertů ve všech možných i nemožných koutech naší vlasti, přes studiové počiny co každé dva roky. Zkrátka tato kapela maká, času, všem obtížím a problémům se sestavou navzdory. Jejich styl se za ty léta vyvíjel od dřevního thrash death metalu až po moderní formu extrémního metalu. Na tuto žánrovou skupinu nejsme na ETEFu primárně zaměřeni, ale FOB dosahují takových kvalit, že si zaslouží výjimku.
Ke shlédnutí zde: http://etef.cz/fob

RAMCHAT (SVK) – bratia pohané nás poctí svou návštěvou! Tato kapela z Martina je na scéně poměrně čerstvá, fungují teprve od roku 2013. Mají na kontě 3 nahrávky, z nichž zejména poslední album „Atrana“ vzbuzuje v UG kruzích pozornost. Nejenom, že se jedná o kapelu, kterou vede zkušený UG harcovník Pavel „Hirax“ Baričák (LUNATIC GODS, EDITOR aj.), ale samotná produkce kapely je zajímavá. Texty jsou deklamované slovensky a věnují se slovanské historii a odkazu předků. Hudebně je to pestrý black death metal s growlem. Byť mladá, tak velmi vyspělá kapela.
Ke shlédnutí zde: http://etef.cz/ramchat

IMPURITUM (CZE) – tato brutal metal hydra se opět po čase ukáže naživo. IMPURITUM funguje, že spíš nefunguje :-). Jednotliví členové upřednostňují jiné oblasti života a muzika holt musí počkat. Paradoxně, o to jsou jejich vystoupení vzácnější a působivější. V kapele působí samí ostřílení borci a valivý střednětempý death metal v jejich podání zní, jako kdyby kapela zkoušela 3x týdně. A až se do toho Impuritum jednou opět pustí naplno, řádně provětrají místní metalový rybníček.
Ke shlédnutí zde : http://etef.cz/impuritum

Celkový line-up tedy vypadá následovně:

ASSASSIN (GER) – thrash metal – http://etef.cz/assassin

DEMONICAL (SWE) – death metal – http://etef.cz/demonical

IXXI (SWE) – black metal – http://etef.cz/ixxi

OUTRE (POL) – black metal – http://etef.cz/outre

ANGREPP (SWE) – oldschool black/thrash metal – http://etef.cz/angrepp

HELSLAVE (ITA) – death metal – http://etef.cz/helslave

SAILLE (BEL) – black metal – http://www.etef.cz/saille

QUASARBORN (SERB) – thrash metal – http://etef.cz/quasarborn

INFEST (SERB) – death/thrash metal – http://etef.cz/infest

VALGRIND (ITA) – death metal – http://www.etef.cz/valgrind

AUTHOR (FIN) – black metal – http://www.etef.cz/author

RAMCHAT (SVK) – pagan black/death metal – http://etef.cz/ramchat

AVENGER (CZE) – dark metal – http://www.etef.cz/avenger

MURDER INC (CZE) – thrash metal – http://www.etef.cz/murderinc

MÖRKHIMMEL (CZE) – death/black/punk/stoner – http://www.etef.cz/morkhimmel

F.O.B. (CZE) – modern metal – http://www.etef.cz/fob

NAHUM (CZE) – thrash/death metal – http://www.etef.cz/nahum

DEMIMONDE (CZE) – experimental metal – http://etef.cz/demimonde

IMPURITUM (CZE) – death metal – http://www.etef.cz/impuritum

http://etef.cz
http://bandzone.cz/koncert/427446-volyne-areal-koupaliste-volyne-etef-enter-the-eternal-fire-fest-2017
https://www.facebook.com/events/1095782247206243

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *