Videoklip skupiny TEZAURA slaví čtvrt milionu zhlédnutí!

Tezaura promo 2015_FB picture post sizeBrněnská hudební skupina TEZAURA tento víkend překonala velmi pozoruhodný milník, jejich poslední videoklip Heavenhell totiž slaví na YouTube již čtvrt milionu zhlédnutí. Na melodic metalovou kapelu z Brna je to bez pochyby velký úspěch.

Heavenhell je velmi poutavě zpracovaný videoklip z dílny Rashida Fidratoviche Garipova, který v sobě snoubí svérázně adaptovaný příběh Adama a Evy a cirkusové prostředí. Může se zdát, že tato dvě témata se navzájem vylučují, celý příběh ovšem ve svých čtyřech minutách na diváka působí kompaktně a přirozeně. Kamera je navíc velmi kvalitní a také herecké výkony působí přirozeně, což je rys, který často videím tohoto žánru chybí.

A jak čtvrtmilion zhlédnutí vnímá samotná TEZAURA? „Máme z toho obrovskou radost. Tajně jsme doufali v padesát tisíc, ale tohle úplně předčilo naše představy,“ uvedl kytarista skupiny a také autor Heavenhellu Nemo.

Milník přišel ve chvíli, kdy již kapela usilovně pracuje na nové desce, která by měla světlo světa spatřit na závěr roku 2016, už na podzim se však všichni můžeme těšit na videoklip k prvnímu singlu z této desky. Nezbývá tedy než popřát skupině, aby se jim podařilo laťku udržet, a aby měl i nový klip takový ohlas jako Heavenhell.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *