ULTRA BONBON – Facial Hairy Beast (CD-R – 2009, Bonbon Bruises)

Stejně jako za počinem „Fat Legs“, je i v případě aktuálního projektu Ultra Bombónu, skrytou postavou Dan M. Omezená edice disků číslovaných do třiceti (recenzovaný se honosí numery 2/30) je společně s další A5-kovou malůvkou vložena do slimové krabičky na DVD. Oba vizuály působí jakoby jste vodovkami nakreslili obrázek na toaletní papír. Stalo se a následně bylo projeto inkoustovou tiskárnou. Zadní strana je vyplněna informacemi o všem možném i nemožném. Zhruba dvakrát až třikrát zvětšené písmo psacího stroje je prostředkem.

„Slow Moving Vein“ (1a) – zpomalované samply z pásků a zpětná vazba mixáku | vskutku plíživé, nahoukávané, rychlostně manipulované. Drnčící plochy, klouzavé zvuky a finito.

„Tumble Weeding“ (1b) – zdroji jsou mnohé věci hmotné i neuchopitelné | co rozpoznáte lehce je etnický sampl, silově trapičský křik (ala MINISTRY?), elektronické rušení, konektoru brumení. Mnoho dalšího už je na vaší fantazii. „Facial Hairy Beast“ (2a) – jsou vlivy nutné? | elektronické zpětnovazbení, přiznávky klávesových rejstříků a několik drobností. „Hair Cocoon“ (2b) – roh, DR5 a špatný dotyk | hlas, pískání, snad klávesy, improvizovaný experiment dotýkání se hudby.

RadeK.K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *