TYMAH-Loquitur Cum Alqo Sathanas (CD-2007, No Colours Records)

Ráno jsem vstal a vypadal jako Satan. Mrknu na počítač, jež vypadal jako Satan, naštvaně jsem se rozkřičel na dědka, který mě vzbudil sekáním křoví a keřů. Ten zvuk byl šílený, čistý řev Satana. Šel jsem si udělat snídani. Dva rohlíky mi připomínali rohy Satana, ale vcelku bez potíží jsem je pozřel. Když jsem si četl Satanovy fotbalové výsledky, opařil jsem se čajem. Byl vařící jako Satan, načež jsem se rozhodl, že musím uvařit ještě jeden čaj, jelikož mi ho zbylo v Satanově hrnku velmi málo. Po druhé snídani jsem si zapnul televizi jako Satan a uviděl na obrazovce Satana. Myslím, že můj prázdninový den probíhal naprosto přirozeným způsobem. Následně jsem dostal chuť na METAL JAKO SATAN a nenapadlo mě nic jiného, než si pustit maďarskou black formaci TYMAH. Za mikrofonem žena jako Satan, texty jako Satan a představte si, maďarština sataničtější než Satan. Když jsem pohlédl do bookletu, Satan mi málem způsobil infarkt. „Anti-life! Anti-humanity! Anti-peace! Anti-tolerance! Fuck off and die! HAIL SATAN!!!“ Satan, že jo? No já vám to říkal. Kouknu na hodinky. Dostal jsem hlad jak Satan, a tak nebylo nic lepšího než si dát oběd jako Satan. Po obědě jsem si udělal kávu, opravdu černou jako Satan.

To byste nevěřili. He, he, nu a potom už fotbal. Každý můj spoluhráč vypadal jak Satan a každý soupeřův hráč vypadal jako Satan na „entou“. Možná se budete divit, ale i já sám jsem vypadl jako Satan. Stejně jako ráno, úplně stejně jako dopoledne, úplně stejně jako u oběda.

Po fotbale jsem si dal sprchu jako Satan. Protože jsem měl hlad jako Satan, dal jsem si pořádnou večeři. Najedl jsem se jako Satan a poté už nezbývalo nic jiného, než si pustit televizi a sledovat pořádný Satan film. Takový normální den jsem ukončil Satanovým spánkem. V noci se mi zdála spousta krásných andělských snů… to jsem vás dostal, co?!!

Pokud jsem vás dostal alespoň já, tak vězte, že TYMAH vás rozhodně nedostanou. Sterilní black metal, solidní zvuk, velká nuda, příšerná image.

Druhý den jsem se probudil do krásného Satanova dne. Východ slunce – jasné Satanovo znamení. Moje drahá mi na stole nechala snídani. Nejen že vypadala jako Satan sám, ale ona i tak chutnala! Co bych si asi tak mohl pustit pěkného? Že bych si dal ten TYMAH, toho Satana? Jiná alternativa není! True Carpathian Black Metal! …a taky Satan!

ALL

http://tymah.webs.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *