R.U.M. zine v roce 2010!

Vítejte v roce 2010 !!!

ALL6Další pololetí je v trapu, a tak jsem se opět rozhodl o nějaký ten úvodník. Co nás čeká v roce 2010? Podle předpovědí nic příznivého. Bude tedy lepší, když se budeme upínat pouze k hudbě…alespoň co se týče našeho webzinu. I v následujících obdobích se tedy můžete těšit na množství článků, rubrik, rozhovorů a v neposlední řadě také recenzí. Nános nových nahrávek je skutečně neuvěřitelný, dodnes mám doma komín CD, které jsem zatím neslyšel. A to i přes snahu aktualizovat web téměř každý den. Možná se budu opakovat, ale jsem skutečně rád, že se nám toto neplánované předsevzetí (zatím) daří. Rád bych, abychom v této intenzivní činnosti vydželi, byť teď už vím, že mě v následujících měsících čeká pěkná kupa práce (myšleno v zaměstnání). Mimochodem…závěr předešlého roku jsem měl skutečně majestátní. Nejprve jsem se radoval z narození syna, abych následně onemocněl šílenou chřipkou. Po dobu třech týdnů jsem nevytáhl paty z domova…takže v roce 2010 přeji všem především ZDRAVÍ, ZDRAVÍ a ještě jednou zdraví…

Vždy, když píši nějaký ten úvodník, pokaždé připomínám naší současnou R.U.M.ovou sestavu. Jak to bude v roce 2010?  Nejvíce článků můžete opět čekat od mé maličkosti (ALL), sekundovat by mi měl noisař Radek Kopel a něčeho se určitě dočkáme i od webmastera Masterbilla, který však bude samozřejmě pečovat o technickou stránku webu. Přátelé se mě často ptají zda se opět vrátí někdo z původních členů, osobně bych byl mo rád, ale mám pocit, že Gory i Marek jsou v osobních a pracovních životech natolik vytíženi, že jejich návrat je nepříliš pravděpodobný. Ale rád bych se mýlil.

A pan Radim ? S ním je to složité… nicméně v tomto roce se na těchto stránkách určitě objeví! Ještě o tom ani netuší, ale můžete mi věřit! Jinak k otázce redaktora se váže také mé předsevzetí, jenž spočívá v tom, že bych v našich řadách rád uvítal nějakou čerstvou posilu. Dlouho jsem se tomuto kroku bránil :), ale nakonec jsem usoudil, že nějaká nová spolehlivá síla by byla pro R.U.M. zine přínosná. Předem však předesílám, není to se mnou lehké, sázím alespoň na minimální spolehlivost. Na světě jsou sice mnohem důležitější věci, ale…no, zkrátka už tu káru táhnu dost dlouhou, stále mě to baví a ve stejném stylu bych chtěl pokračovat.

masterbillVšem čtenářům tedy přeji do roku 2010 vše dobré. Pokud budete mít nějaké náměty, postřehy, nápady…určitě nám je napiště! Za každou zpětnou reakci jsme rádi, i když ne všem vyhovíme :).  Dále bych chtěl ještě jednou poděkovat Masterbillovi a Radkovi Kopelovi za skvělou spolupráci!

R.U.M. zine zároveň děkuje všem návštěvníkům těchto stránek za podporu! Rovněž děkujeme kapelám a  labelům, kteří s námi úspěšně spolupracují!

Hodně síly v roce  2010!

ALL

9 thoughts on “R.U.M. zine v roce 2010!”

 1. Ave Alliku!

  Držím pěsti! Nová verze vypadá fajnově!!! Je fajn, že dokážou být oporou LEGEND i služebně podstatně mladší!

  Těším se na FULL VERSION!

 2. Ahoj! díky díky….ovšem hlavní velkej dík patří maestru Masterbillovi… !!!

 3. Nová verze vypadá pěkně, hodně úspěchů při dalším fungování těchto stránek!!!

 4. Čekali jsme dlouho.. Ale vyplatilo se! Doufám, že se povede dobře a že díky RUMU se dozvíme o dalších nových kapelách (a jak znám Alla, tak né jen tak ledajakých 🙂 a obraz se rozroste i nám, obyčejným smrtelníkům..
  Tak hodně štěstí!!!!

 5. Ahoj Alíku, gratuluji k nové tváři webu  Nechápu, jak to všechno stíháš, protože já nestíhám nic. Každopádně si určitě najdu chvilku sem zajít a počíst si  Ať se vám daří a v novém roce hodně úspěchů 

 6. Připojujeme se a také přejeme Vše dobré v nadcházejícím roce 1999 !

 7. Zdarec, tak dneska do tretice vseho dobreho:o). Fakt nova verze RUMU vypad podstatne lepe. Preju mnoho stesti v Novem roce 2009:O)

 8. dobry den mel bych zajem o odkaz popripadne baner na vasich stankach vymenou za vas. zabivam se vyrobou obleceni zamerujiciho se na punk rock rockabilly hot rod pin up predem dekuji za odpoved s pozdravem Jan Hradil http://www.blackheart.cz

 9. Ahoj!není problém! Kontaktuj proto Masterbilla (kontakt viz. sekce „rumlidi“ )

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *