Podzemní sešlost vol. III (ZPUTNIK, MOŠTÁRNA, TELESA OHNEPAL)

Plágo FINAL29. duben v 20:00–23:00, Kladno (Auto Da Fé)

ZPUTNIK
Neotřelý elektro punk z hlavního města. Je nepřípustné mít v punkové muzice samplované spodky a klávesy? Je problematické míti ženu v kapele? Je zvláštní mít nabarvené nehty? Je nemožné používat samopal jako hudební nástroj? Odpověděli jste si na všechno Ano? Chyba lávky. V tomto případě jste na velkém omylu. Tahle zasloužilá parta s charizmatickou zpěvačkou v čele, vás přesvědčí o tom, jak moc se mýlíte. Bez předchozího varování vás zasype náletem bombastických písní s osobitými českými texty, jejichž refrény si budete zpívat ještě dlouho potom co tahle kapela dohraje. Pro jakékoliv předsudky a mylné předpoklady není při vystoupení ZPUTNIKu žádné místo…přijďte se přesvědčit naživo.
https://zputnik.net/
https://bandzone.cz/zputnik

MOŠTÁRNA
Tuchlovický hudební (d)ůkaz, že je možný skoro přes čtvrt století, sice nenápadně ale o to vydatněji ždímat nástroje. Chcete zažít pocit sesbíraného ovoce, které se zpracovává za pomoci naostřeného kytarového zvuku, vybroušené baskytary, drticích bicí a osobitého přednesu frontmana celého souboru zvaného poeticky MOŠTÁRNA. Ukázka toho že v neměnné dlouholeté tvrdosti je skrytá prapodivná krása a že hrát řádně nahlas neznamená víceméně nikdy špatně. Doražte na příležitostný koncert téhle stále skvělé kapely a buďte si jisti, že obec Tuchlovice si nejen na „hudební“ mapě zakroužkujete…
A budou „jatka“ a to nejen jablek…
http://bandzone.cz/mostarna

TELESA OHNEPAL
Kladenská punk-hard core kapela TELESA OHNEPAL se po delší odmlce opět hlásí v plné síle. Po personální proměně na postu kytaristy se vrací zpátky na koncertní prkna. Nový kytarista a další úspěšná návštěva nahrávacího studia posílila hudební směřování kapely a veskrze pozitivně se otiskla do výsledného „tvrdšího a temnějšího“ nového materiálu. S malým ohledem do minulosti hledí stále více do budoucna a s ujasněnou realitou dneška bude předvádět své nové skladby…uvidíme jak moc nás máte rádi a jestli jsme vám vůbec chyběli.
https://bandzone.cz/telesaohnepal
https://telesaohnepal.bandcamp.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *