PEKLO NAD OTAVOU 8 – info Sobota 15.3.2014, 20.00, Strakonice, Music bar Křemelka

ASMODEUS, RADIOLOKÁTOR, KEEP ON ROTTING, IMPURITUM
V sobotu 15. března se již poosmé otevřou brány samotného pekla. Opět se tak stane ve strakonickém Music baru Křemelka, kam přijedou pod kotel naložit čtyři kapely, které jako vždycky nabídnou pestrou metalovou paletu, ze které si vybere každý metalový nadšenec.

ASMODEUS – thrash metal
Po třech letech se na koncertní pódia vrací legendární technicko-thrashová skupina ASMODEUS a my hrdě oznamujeme, že první koncert po reunionu bude hostit právě Peklo nad Otavou! V nové sestavě, s novou energií a samozřejmě s výrazným frontmanem Milošem Beštou budou ASMODEUS opět míchat melodie s ostrými riffy, chybět nebudou ani chytlavé refrény. Klatovští mají na kontě šest řadových alb, EP, retrospektivní výběr, dvě nahrávky bočního projektu A+ a výroční DVD, takže rozhodně mají z čeho vybírat. Aktuálně skupina chystá nový projekt „Past na Davida Kleinera“, který by měl spatřit světlo světa letos na podzim.

RADIOLOKÁTOR – thrash metal
LAHAR, nebo RADIOLOKÁTOR? Tak zní v současnosti otázka týkající se nejlepší tuzemské thrashmetalové brusky. Těžko rozhodnout, tak po LAHAR před rokem tentokrát přivítáme RADIOLOKÁTOR, abyste si mohli udělat jasno. (úsměv) Zasvěcení vědí, oč jde, pro ty ostatní jen krátce: ARAKAIN, TÖRR, KRYPTOR, ASSESOR, KREATOR, SODOM… dvakrát rychleji! K tomu řada vlastních výplachů, vše v neuvěřitelném tempu a v prvotřídní kvalitě. Projekt muzikantů z LAHAR, GRIDE a AVENGER.

KEEP ON ROTTING – death metal Je na čase představit jihočeskému publiku kapelu, která ve zdejších končinách příliš často nekoncertuje. Severočeská parta KEEP ON ROTTING měla slušně našlápnuto už po debutové nahrávce, loňské album ji pak katapultovalo do tuzemské špičky. Ještě před ním skupina vyhrála soutěž MetalGate Massacre, což ji přineslo kromě mediálních ohlasů i smlouvu na vydání alba u firmy MetalGate. Nahrávka pořízená v Hellsoundu zatím sbírá kladné recenze a tak je na čase, aby litoměřická parta předvedla svůj technický death metal na jihu!

IMPURITUM – black/death metal
Nové jméno na scéně tvořené zkušenými muzikanty, s trochou nadsázky by šlo napsat, že jde o projekt členů AVENGER. Přéma, bývalý kytarák AVENGERU, postavil po návratu ze zahraničního angažmá novou kapelu a do zbraně přizval Honzu Kapáka, Rámuse a Davida (= sestava AVENGERU z roku 1999!), k mikrofonu se postaví zatím rouškou tajemství zakrytý křikloun. Podle obsazení je asi trochu jasné, že se tady bude hrát na temnou notu, řekněme na pomezí black a death metalu.

Vstupné: 100 Kč,-
Na místě prodej hudebních nosičů, zejména vinylů, a dalšího metalového zboží!

bandzone.cz/asmodeus

http://www.last.fm/music/Radiolok%C3%A1tor

bandzone.cz/keeponrotting

bandzone.cz/impurity

www.bandzone.cz/fan/depeha

http://bandzone.cz/akce/316228

https://www.facebook.com/depeha.prodaksn

https://www.facebook.com/events/140255662827387/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *