MURDERBALL FEST Vol. 4

Plakát MBF 4Metalová akce Murderball fest nese své jméno po americkém slangovém označení paralympijského sportu wheelchair ragby, který je v České republice spíše znám pod jménem vozíčkářské ragby. Jedná se o již tradiční hudební akci, jejíž výtěžek jde právě na podporu toho sportu, který se u nás hraje již od roku 1993. Letošní čtvrtý ročník podpoří svým vystoupením dvanáct kapel, vystoupí UNAFFECTED EVOLUTION (progressive-metal, Česká Lípa), VICTIMS (death-metalcore, Chomutov), DIPHTERIA (metal, Praha), BELLIGERENCE (death-metal, Praha), LUPARA THE WIDDOWMAKER (death-metal, Praha), CLYTOR (death-grind, Praha), CONGEMITAL ANOMALIES (death-metal, Praha), NEVER LEFT BEHIND (nu-metal, Štětí), NO CHANCE OF RECOVERY (hardcore, Praha), HOODERMANIAX (crossover, Praha), COOL-ICH (rock-punk, Praha) a THE LOST (rock, Praha).

Akce se koná v sobotu 14. 6. 2014 v Music klubu Modrá Vopice v Praze. Začátek akce je od 14:30 hodin a konec v pozdních nočních hodinách. Vstupné je díky férovému přístupu všech kapel více než přívětivé – do 18:00 hodin 70 CZK, od 18:00 hodin 100 CZK!

Myšlenka při realizaci prvního ročníku v roce 2011 byla prostá: k tvrdému sportu patří tvrdá muzika! Murderball fest není jen „nějakou další“ benefiční akci. Hlavní podstatou akce je symbolické propojení dvou zcela odlišných undergroundových oblastí, o které běžný smrtelník ani nezavadí, a to českého klubového metalu a českého vozíčkářského ragby! Spojovacím prvkem, ve kterém se vše protíná je pak právě tvrdost – muziky a sportu! Více info o akci nejdete na profilu Facebook: https://www.facebook.com/#!/pages/Murderball-Fest/722678144423858  o vozíčkářském ragby pak na webu: http://hrajragby.cz//

Murderball fest realizuje Český ragbyový svaz vozíčkářů, konkrétně jeho hlavní rozhodčí Tomáš Drábek a kytarista Iwan Jakůbek (Diphteria, No chance of recovery, ex-Belligerence).
Kontakt: + 420 724 848 841, draby@seznam.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *