MEAN MESSIAH vydávají singl Let Us Pray!

MEAN MESSIAH_singlKapela MEAN MESSIAH se po necelých třech letech od vydání debutu „Hell“ hlásí s novým materiálem. Singlová skladba Let Us Pray je ochutnávkou z připravovaného stejnojmenného EP, které by mělo vyjít v květnu letošního roku. Kromě titulní skladby bude obsahovat ještě jednu novinku a několik bonusů.

Videoklip k Let Us Pray režírovala Petra Obrovská, která zároveň obstarala i animovanou část. Za kamerou stál Zeno Václavík, známý svou prací například na filmu Bathory. Leader kapely Dan Friml ke skladbě a videoklipu říká: „Lidé jsou schopní si navzájem dělat hrozný věci, byť i třeba věří ve stejného boha, jen mají kolem jiný příběh. To považuju za strašný. Let Us Pray je o čekání na boží znamení, na odpověď, která nepřichází. Proč, to nevím, tvrzení, že věřit v něco co vidíš je lehké, a proto o sobě bůh nedává vědět, aby zkoušel pevnost tvojí víry, je ale podle mě komická, stupidní výmluva.“

Skladba Let Us Pray je také historicky první nahrávkou MEAN MESSIAH, na které se instrumetálně podílel i někdo jiný než Dan, který debutové album „Hell“ nahrál kompletně sám. Basovou kytaru na novince nahrála baskytaristka Veronika Smetanová a bicí nástroje obstaral bubeník Honza Šebek.

https://www.facebook.com/meanmessiah/

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *