MAGOTTE MEAT SHOPPE PRESENTS 71:15 Minutes Of Experimental / Harshnoise / Power Electronics / Other (CD-R, Magotte Meat Shoppe)

2mhc0wgUff, než jsem napsal název, přešla mě chuť psát recenzi. Ale jsem statečný kluk a jen tak něco mě nepovalí. Na pohlednici, doprovázející stříbrné CD-R, vše vloženo do bílé papírové pošetky, jsou informace seřazeny jaksi logicky, ovšem co je název 4-splitu jasné není. Vezmu to tedy zčásti intuitivně a trochu podle hracích časů.

SEVARED TONGUES – plazící se hučák, zmutovaný hlas, divná kytara (?), náhlý harsh útok, variování, zintenzivnění, zásek, návrat do drsna, dohučení. 18:30 lo-fi minut a je vymalováno.
CHAABETT vs. BAD LADEE – různé různě drsné zvuky, špinavá elektronika, poškrábané rytmy, chraptící hlasy. Docela pestrých, přesto nudných 17 minut.

MAGGOTRIBE – chroupající sopka… Může elektronika zešílet? Ultrytmus! Udělejte z kulometu strojní buchar! Co děláš s mými efekty? Jenom jsem ti je půjčil! Ty kujwo!! Abys chcípnul!!!
DURK THE TEMPTRESS – teta se strejdou probírají příští týden, synek hraje PC hru, sousedka se (p)oddává novému šamstrovi, rasta-soused jede svoji muziku. Nehulte mi u těch oken, mám tam kytky! To je prostě mikrofon na howno a tadle nahráfka se mi vůbec nepovedla. Snad příště.

RadeK.K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *