GU GUAI XING QIU

guguaiobalObjev jako hrom! Pro mě. Po osobní živé zkušenosti, kde mě uhranuli a omráčili. Hudební šílenost, ztřeštěný mix, stylový guláš, extrémní hybrid. Zpěv, baskytara, bicí, klávesy + elektronika + zpěv. Komplikovaná stavba,rychlé změny, divoké úprky, přesto stále srozumitelné. Obzvláště při přímém kontaktu. Podoba je čistě náhodná.

Dva tituly jsem zakoupil přímo od kapely, zbytek posháněl, kde se dalo. guguaiobal1Nevidím rozdílu mezi materiálem z roku 2003 a nejposlednějším. Snad v kvalitě nahrávek, ale když je dobrá mjúzik, detaily jdou stranou. Smíchejte alternativu hardcore, hrubotu grindcore, matematiku komplicore, divnotu experimentálu, přidejte chlupy ze vzteklého psa, který Vás kousnul do lýtka, zamíchejte a rychle vypijte. Buď si káknete do spodničky, vyvrhnete vrchním otvorem nebo budete chtít další dávku. Nejblíže jsou japonští MELT BANANA, ale řekl bych, že tady je všechno jinak, až už výrobou, provedením i výsledkem.

Jsem hudebně zhýralý, omezen svou primitivností, máloco mě přiměje zatleskat. GU GUAI XING QUI jsou jedněmi z mála, kterým hlasitě plácám a nestydím se před okolím.

RadeK.K.

http://www.myspace.com/guguaixingqiu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *