Do Ostravy míří trojice talentovaných kapel!

Na konce října si ostravský Barrák nachystal skvělou kombinaci kapel. Během svého moravskoslezského turné se zde totiž, ve čtvrtek 31. října, zastaví HENTAI CORPORATION, THE TRUTH IS OUT THERE a THE FALL OF GHOSTFACE.Hentai Corporation je česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy výjimečná nevídanou zběsilostí svých živých vystoupení, nápaditými instrumentálními linkami a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Během své existence tato formace získala pověst jedné z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. Během své kariéry stihla objet všechny významné české festivaly a úspěch sklidila i za hranicemi. V poslední době na sebe upozornili především videoklipem ke skladbě Equllibristic brides, který sklidil jak negativní, tak pozitivní ohlasy.

The truth is out there je další velmi talentovaná kapela se zkušenými muzikanty ve svých řadách. Jejich kombinace instrumentálně složitého hardcore a elektronických prvků brzy oslovila nejen pořadatele klubových koncertů, ale i významných festivalů, na kterých pravidelně účinkují. Mají za sebou například také předskakování kapelám jako Bring met he horizon v pražském Roxy či The Killswitch engage. V současné době je jejich videoklip vysílán také na české MTV.

The fall of ghostface z Opavy také nezůstávají pozadu a upozorňují na sebe čím dál více. Skvělý metalcore s ženskými vokály, dokázal také přesvědčit pořadatele významných festivalů a úspěch sklidil i za hranicemi České republiky. Díky výbornému vystoupení na Brutal assault, je do svého playlistu zařadila česká MTV a stále sbírají nové příznivce. Tato sestava tedy slibuje velmi dobrý hudební zážitek. Vstupné na koncert je 130,- Kč.

http://www.barrak.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *