DISFIGURED CORPSE: nový klip „Drahé peníze“

Česká úmrtí grindová stálice DISFIGURED CORPSE připravila udělat Roka dělat DNE od vydání poslední desky „Lidská Korozní“ pro SVE fanoušky lahůdku v podobe dalsi klipu. Vizuální zpodobnění Skladby „Drahé peníze“ vznikalo Na výborné show v rámci Guturální gore grindu Mafia Festivalu 2010 v Ostravě ak jejímu finálnímu střihu si od bubnů odběhl bicman kapely Ferenc. Materiál nahraný Na zmíněné akci piva nezůstane ledem Stane sobě základem pro připravované DVD, Na kterém naleznete záznamy Hned z několika festivalu raritu z Roku 1992 „Zkouška DC“. Vydání DVD JE plánované Na 20. Výročí kapely.

Mimo plánovaných koncertů v Olomouci, Brně Drážďanech sobě Kapela představí v rámci dubnového death / grind masakr Tour 2011 SPOLEČNĚ s TORTHARRY, ISACAARUM mák GRINDER v Karviné, Hradci Králové, Českých Budějovicích or (dalsi zastávky budou oznámeny postupně).

Dale Připravujeme:

Hrdelní gore grindu MAFIA FESTIVAL vol.. 3 – 19.2.2011, Ostrava – Prostor Tančírna

KREV (D), SATAN’S REVENGE lidstva (D), RUBUFASO MUKUFO (CZ), ATTACK OF RAGE (SK), VxPxOxAxAxWxAxMxC (A), mletí vztek a hrdelní CLAMOUR O QEAR rozpad (CZ), ŘEZÁNÍ embryo (CZ) , DEVASTATHOR (CZ), GABRIA ODIBIL (CZ)

CRYSTAL PRODUCTIONS Music Label & Merchandise Factory a on-line agentury

Tvorba výroba reklamních propagačních materiálů, potisk textilu organizace hudebních akci

Tvorba a výroba propagačních materiálů, potisk textilu a organizátor hudebních akcí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *