BUTTERFLY KISS potvrdili účast na Masters Of Rock 2014!

Butterfly KissSvůj dosavadní koncertní vrchol prožijí o prázdninách crossoveroví BUTTERFLY KISS. V pátek 11. července zahrají na legendárním Masters Of Rock ve Vizovicích! Podpořit je můžete od 17.00 na Alfedus stage! „Splnilo se nám jedno z našich přání,“ má radost ambiciózní kapela z Havířova. „Fanoušci se mohou těšit na skladby z obou našich desek!“ BUTTERFLY KISS jsou na scéně čtyři roky. S debutem přišli hned v roce 2011. Nahrávka „The Best of Arrogant Egoists“ vyšla u Popron Music! Druhou desku BUTTERFLY KISS připravovali dva roky – Pop Core byla představena v červnu 2013. Kapela si zakládá na precizním zvuku, proto se o mastering obou nahrávek postaral slavný FinnVox.

Pro letošní rok si BUTTERFLY KISS připravili nový singl s názvem Unusual. Rovnou k němu natočili i videoklip, který už několik měsíců koluje internetem. Skladba je spíše klidnějšího a pohodovějšího rázu. Jak muzikanti zmiňují, radost chtěli udělat hlavně sami sobě.

Havířovská smečka se zkrátka nenudí. Neustále tvoří nové skladby a aktivně koncertuje. Kromě zmíněného Masters Of Rock je můžete v září vidět na brněnském Afterdark Fair 2. Na Masters Of Rock letos vystoupí například DREAM THEATER, ANTHRAX či ARCH ENEMY. V pátek BUTTERFLY KISS zaduní v areálu likérky společně například se SABATON či BEHEMOTH.

http://bandzone.cz/butterflykiss

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *