Barrák music club přiveze poprvé do Ostravy koncert VENOM INC.!

venom_webVENOM inc., bývalí členové originální sestavy legendárních anglických Venom se spojili, aby ukázali, že ne jen Cronos, ale i ostatní stále umí hrát a dat na frak bývalému frontmanovi. Dvě třetiny originálních Venom, Abaddon a Mantas společně s  basákem jménem Demolition Man poprvé vystoupí v ocelovém městě na podiu music klubu Barrák. Těšte se na staré osvědčené fláky Venom!!!

VITAL REMAINS, rouhačský death metal v té nejsurovější podobě. Jeden z pilířů tohoto žánru existující už od roku 1988, což z nich dělá právem legendární pojem.  Kapela, postavená kolem Tonyho 
Lazara, má na svém kontě již 6 dlouhotrvajících nahrávek a nespočet 
neřadových nahrávek. Přičemž jejich nejkultovnější počin „Forever Underground“ musí znát snad každý fanoušek death metalu.

MORTUARY DRAPE z Itálie je další kapela která letos slaví 30 let na scéně. Death/thrash metal v tom nejlepším duch 80- tých let. Ultra metal!!!

NERVOCHAOS z Brazílie je na scéně 20 tým rokem. Na kontě má vydaných 6 dlouhohrajících desek, několik tour po Evropě, Jižní a Severní Americe. A stále jsou věrni té nejtvrdší podobě thrash metalu.

DESECRATOR je nejmladší kapela na soupisce, ale muzikou si nezadá s těmi nejotrlejšími bardy. Australske kvarteto přiváží muziku v ranku thrash metalu. Kluci nám přijedou určitě přehrát svoje debutní studiové album, které ale zatím čeká na své vydání.

Koncert se koná 18.10. 2016 v ostravském music klubu BARRÁK od 19 hodin. Vstupné je 400,- Kč v předprodeji v klubu a v hudebninách pod klubem, 400,- Kč + poplatky prostřednictvím sítě Ticketstream, a 480,- Kč na místě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *