Aktuality u kapel z DAFFY DUCK managementu!

V současné době je situace následující:
GRACE – po delší pauze se opět uzavřela kapela na zkušebně a zkouší jednak oprášit skladby staré a také vytvořit nějaké nové. Cílem pro rok 2013 je návštěva studia s cílem natočit aktuální promo materiál + nahrání prvního oficiálního videoklipu.

WILD HUNTERS – mladí, nádějní heavy metalisti jsou v plném kole. Koncertují, tvoří nový materiál, připravují se na studio, píši scénář ke svému prvnímu videoklipu. V nejbližší době je můžete vidět na akcích – Motosraz ROXOR (15.6. Jeseník), Rock na Jadranu (22.6. Osek n.B.), Rockový Mlýn (29.6. Vrchoslavice), Hranická Scéna (6.7. Hranice), FortFest (20.7 Křelov/Břuchotín). V srpnu se chystají již po třetí do studia Shaark za účelem natočení aktuálního materiálu ve formě promo CD.

MY LAST BREATH (ex STORMY FLIGHT) – v současné době uzavření na zkušebně, kde probíhá výběr nového člena na post kytaristy. Kapela MY LAST BREAT je totiž pokračovatelem kapely Stormy Flight, kde 3/4 současné bandy působily (bubeník Johny, zpěvák Kajny a basák Sido). Kytarista Mára totiž opustil kapelu SF a nastoupil na uvolněné místo v Bethrayer. Název SF si vzal sebou, tudíž zbylá trojice jednak změnila název a za druhé vyhlásila výběrové řízení na post uvolněného kytaristy.

Chcete-li vědět víc nebo máte-li chuť některé z těchto tří kapel nabídnout, oslovte prosím managera Daffyho!

DaffyDuck Management :

Patrik Daffy Nejedlý
email: daffy.duck.prod@seznam.cz
tel.:603-329714,

http://bandzone.cz/fan/daffy

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *