A SWEETWATER TRICK vydali novou dlouhohrající desku What if?

What ifPo dvou minialbech a jednom demíčku přicházejí velešínští A SWEETWATER TRICK se svou vůbec první dlouhohrající deskou, která dostala název What if? Nahrávka vyšla začátkem března a pokřtěna byla v českobudějovickém klubu Velbloud, kde kapela zahrála s Rattle Bucket a Kyanid.

„Na desku jsme umístili 11 skladeb, které jsme natočili v domácím studiu. O mix a mastering se postarali Filip Vlček z Koblížků a John Wolfhooker,“ uvedl baskytarista Jirka Jantač. „Dá se říct, že What if? představuje průřez naší desetiletou historií. CD bude k dostání na našich koncertech, ale zájemci si ho mohou objednat i přes internet.“

Šest skladeb A SWEETWATER TRICK zveřejnili na svém Bandzone profilu. Jejich stylová rozmanitost potvrzuje, že označení crossover je u této kapely skutečně na místě.

A SWEETWATER TRICK svoji novinku podpořili také novým merchandisem. K nosiči si tak můžete přidat jak tričko (ve třech barevných provedeních), tak i placky.

Na propagaci What if? kapela odjede několik koncertů, které zároveň budou oslavou 10 let A SWEETWATER TRICK. Navštíví postupně Strakonice (13. března), Plzeň (20. března), Jihlavu (10. dubna), Prahu (11. dubna) a Český Krumlov (18. dubna).

http://bandzone.cz/asweetwatertrick

manager@bagsmusic.cz

Václav Votruba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *