A SWEETWATER TRICK přinášejí na novém singlu další dávku deprese!

Prvky rocku, punku a dalších hudebních stylů se prolínají v novém singlu velešínských A SWEETWATER TRICK. Skladba The Strings se sice objevila už na stejnojmenném EP z minulého roku, ale jelikož kluci nebyli příliš spokojení se zvukem, rozhodli se natočit verzi novou a následně ji vydat jako samostatný singl.

„Je to písnička, která nás prostě hodně baví,“ řekl baskytarista Jiří Jantač. „Jelikož jsme si chtěli vyzkoušet českobudějovické studio Prodigy Sound, shodli jsme se, že ji natočíme znovu. Nová verze je podstatně našlapanější a lepší!“ The Strings je oproti ostatním skladbám A SWEETWATER TRICK odvázanější a punkovější. „Text je ale pořádná depka. Je o zhrzené lásce a dalších strastech života,“ dodal Jiří Jantač.

K novému singlu nejspíš vznikne i videoklip.
A SWEETWATER TRICK jsou ve svém stylu ojedinělí tím, že mají v sestavě hráče na violoncello, které muzice dodává trošku jinou atmosféru, než na jakou jsou lidé u crossoveru zvyklí. Některé pasáže by mohly potěšit i fanoušky kapel jako Silent Stream Of Godless Elegy či starých Agnus Dei. Na své by si tedy mělo přijít poměrně široké publikum.
Sestava kapely: Karel Krejčí – kytara, zpěv, Jirka Jantač – baskytara, Tomáš Bartizal – violoncello, Jirka Kejšar – bicí
Kontakt: www.bandzone.cz/asweetwatertrick (e-mail – jirka.jantac@seznam.cz)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *