R.U.M.iny

vybíráme z tisku:

Alkoholici jsou prý zřídka plešatí

L o n d ý n (ČTK)  –   Příznivou zprávu přinesl milovníkům „ohnivé vody“ doktor Hugh Rushton, pracovník britského vlasového institutu a přední autorita na ztrátu vlasů, který tvrdí, že alkoholici se náhradou za ztvrdlá játra či  přetékající pupky mohou chlubit bohatou kšticí. Plešatí  muži mají totiž v krvi příliš mnoho testosteronu, ale opilci mají játra obvykle poškozená natolik,že produkují jen minimum tohoto pohlavního hormonu. Britský expert dospěl k závěru, že nejlepší metodou proti plešatění je tedy buď pít hodně alkoholu, nebo se dát vykastrovat.

Vítěz zdolal rekordních pětatřicet dvanáctek

HORA SVATÉ KATEŘINY Rekordních 35 dvanáctistupňových piv vypil vítěz soutěže „Krušnohorská 24hodinovka“ v Hoře Svaté Kateřiny na Mostecku Richard Schandara ze sousední obce Brandov. Informoval o tom jeden z pořadatelů akce Ladislav Kuzebauch. Až do cíle třetího ročníku pivního maratonu v sobotu v 18.00 se propilo šest soutěžících, doposud bylo o vítězi rozhodnuto vždy před vypršením časového limitu, uvedl Kuzebauch. (ČTK) 

 

Smrt v lahvi

KYJEV (ČTK) – Pití nekvalitní vodky si vyžádalo na Ukrajině tři lidské životy. Dva armádní důstojníci, (30 a 24) byli nalezeni otráveni spolu se studentem (18).

 

Tankem pro vodku

MOSKVA (DPA) – Tři hodiny zastavovala ruská policie v oblasti Sverdlovska opilého četaře, který v noci vyrazil v tanku pro další vodku a cestou ničil vesničanům lány brambor.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *