Zima přichází…

HeLL-O!

Čas zimní je tady a s ním několik „r.u.m.ových informací. Možná jste si všimli, že má kadence článku v posledních dnech malinko ochabla, ovšem důvod je prostý. Přesně 11.11. 2011 se mi narodila dcera Natálka a to mi věřte, že k nějakému závrtnému tvoření jsem zkrátka neměl šanci se vůbec dostat. Počet hodin, jež znamenají, že se můj život vrátil do relativního normálu, tak těch skutečně příliš neuteklo. V posledních dnech jsem však znovu vyplodil něco málo článků a rozhovorů, přičemž právě jeden z nich slibuje docela zajímavé ohlédnutí. Ale zatím nic neprozradím, brzy sami uvidíte!

Když píši tyto pravidelné úvodníky, vždycky nějakým způsobem představuji harmonogram článků na další období. Abych se přiznal, tak v současné době žádný monster plán nemám, vše se bude odvíjet od mého volného času a především nápadů. Úplně naopak je to však s recenzemi, kterých bude znovu přibývat. Na pracovním stole mi do dnešních dnů stojí dva komíny cédéček, na jejichž obsahy se chci v současné době nejvíce zaměřit. Postupně dojde i na „Kazetománii“ a samozřejmě „Metal Mondóku“, která dává poslední dobou zabrat jak jednotlivým účinkujícím, tak mně osobně.

Co říci více? Snad je, že s dalšími moudry za Vámi přispěchám až v roce 2012, tudíž si hezky užijte Vánoce a především Silvestr. Pevně doufám, že i v budoucích časech tu bude R.U.M. zine jakožto zpříjemňovadlo vašich pracovních i nepracovních dní!

Za R.U.M. zine zdraví ALL

KONTAKT: Aleš Levý, Předmostí 703, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Czech republic -all@rumzine.com, ICQ: 455387362


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *