Zdravím všechny čtenáře R.U.M.u!

Pekelné léto pomalu končí a s ním i festivalová sezona, která pro mě osobně znamenala jedinou akci: Brutal Assault. Ne že by se mi zrovna nikam jinam nechtělo, to spíš opak je pravdou, jenže jak už jsem v jednom úvodníku psal, stěhoval jsem se (pochopitelně s celou svojí rodinkou :)) do nového bytu, přičemž stále ještě není úplně všechno hotovo. Z toho důvodu zde ani příliš nových článku nepřibylo, ale to se doufám brzy změní. První vlaštovkou budiž report z již zmíněného „Brutalu“, přičemž brzy uveřejním i další články a rozhovory.

Během „r.u.m.ové dovolené se mi rovněž podařilo nashromáždit velký počet CD k zrecenzování, v současné chvíli je to skutečně masakr, moje uši se už třesou na detailní poslech, který už v podstatě začal. Proto buďte prosím trpěliví, rozhodně nechci nic ošidit, info o všech zaslaných produktech tu určitě brzy najdete, jen to chce, abych se po všech těch povinnostech trošičku zmátořil.

No a pak ještě jedna informace, nikoliv ovšem čerstvá. Spolu s Davidem Krédlem připravuji jednou za čtrnáct dní metalový pořad „Hard And Heavy“ na rádiu Beat, takže pokud byste rádi slyšeli svoji kapelu na těchto vlnách, určitě mě kontaktujte, nějak se určitě domluvíme.

Přeji Vám všem úspěšný vstup do babího léta, resp. podzimu a pokud R.U.M. webu zachováte přízeň, bude to pecka!

Zdraví Vás
ALL

!!! KONTAKT !!! Aleš Levý, Gagarinova 715, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Czech republic -all@rumzine.com, tel:+420-728301350


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *