!T.O.O.H.! / ABORTION – velké návraty pro festival GUTTURAL GORE GRIND MAFIA #5 a další potvrzené kapely!

Stalo se téměř nemožné! Pražská experimentální-avantgardně-grindová kapela !T.O.O.H.! po 6 letech obnovila činnost a chystá na rok 2013 nové album [WINDOWS-1250?]„Democratic [WINDOWS-1250?]Solution“. Buďte mezi prvními, kdo bude u premiéry tohoto tělesa. Na 16.února 2013 potvrdili svůj comeback a odehrají show na stále populárnějším festivalu GUTTURAL GORE GRIND MAFIA #5 v Ostravě pořádaného agenturou Crystal Productions! Přehrají celé nové album a jistě přidají i několik kultovních klasik. Vystoupení bude opravdu ojedinělé, příliš se jich nechystá a jediné další duo Schizoid & Humanoid potvrdili pro největší americký extrémní festival MARYLAND DEATH FEST.

!T.O.O.H! však není jediným překvapením pro náš fest. Zrovna tak se po dlouhých 5 letech na scénu vrací ničivá acid-grindcoreová smršť ABORTION ze Slovenska! Odehrají svůj vůbec první koncert po dlouhatásnské odmlce a nezapomenou podpořit svoje aktuální 12´´ split LP s ČAD. Bude to masakr! Mezi další potvrzené kapely patří karvinský taneční soubor G.O.R.E. jež pokřtí novou, svoji třetí dlouhohrající desku, dále se představí zombiegrinders z Hradce Králové EARDELETE a znovuobživlí deathmetaloví orlováci BLOODY OBSESSION, vydávájící v tuto chvíli svůj debut „News From The Morgue“.

Zahraniční hosty a headlinery budeme zveřejňovat každý pátek na našem FACEBOOK eventu, na http://www.myspace.com/gggmafiafest http://bandzone.cz/ http://www.crystalprod.cz/ Finální podobu festivalu zveřejníme definitivně na ostravském koncertě OBITUARY, MACABRE 28.11.2012, buďte ve střehu a nezapomeňte: 16.02. Ostrava – Barrák – GUTTURAL GORE GRIND MAFIA festival #5 :-)

http://bandzone.cz/tooh

http://bandzone.cz/abortion

http://bandzone.cz/gore

http://bandzone.cz/eardelete

http://bandzone.cz/bloodyobsessions

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>