R.U.M. u zdar!

Jaké to provokativní pozdravení!? Aby jste mohli vůbec číst tyto řádky, tak je rozhodně dobré neoslepnout! Pokud byla v poslední době intenzita mých příspěvků menší, rozhodně to nemá co dělat s lihovou kauzou. Když už nic… tak R.U.M. není pančovaný, je ryzí a snaží se podporovat minoritní metalové scény z celého světa.

Jak už jsem trochu naznačil, současnost je pro mě s ohledem na zaneprázdněnost skutečně zabijácká a z toho důvodu jsem musel poněkud zvolnit krok, i když se tedy pochopitelně nejednalo o „r.u.m.ové prázdniny“. V budoucnu bych ovšem chtěl intenzitu článků vrátit na (takřka) každodenní úroveň, ovšem víte jak…někdy je lepší neslibovat.

Co však rozhodně slíbit mohu, tak to je rozsáhlá reportáž z Magické noci Trubadúrů (viz. banner), což je akce opravdu mimořádná. Kralupy nad Vltavou se alespoň na jeden den stanou hlavním městem tuzemského gothic rocku a já osobně jsem velmi zvědav, kterak tento efekt zapůsobí na kolorit jinak poklidného města!

Další významnou událostí pak rozhodně bude oslava pětadvaceti let brněnské hydry jménem INSANIA, se kterou je R.U.M. zine spjat především díky koncertním setům pod hlavičkou PigeonShit Agency And R.U.M. party. Pane, to byly časy! I když tedy…opravdu byly? Něco se v tomto ohledu chystá, ale víc neprozradím. Snad jen, že spolupráce R.U.M.u a PigeonShit Agency ještě není zcela „mrtvá“…

Přeji Vám další příjemné počtení na tomto webu a vězte, že konec roku bude hodně bohatý!

Za R.U.M. zine zdraví

ALL

!!! KONTAKT !!! Aleš Levý, Gagarinova 715, 278 01 Kralupy nad Vltavou, CZ -all@rumzine.com, tel:+420-728301350

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *