R.U.M.ové HELL-O!

Po nějaké době se hlásím o slovo s tradičním úvodníkem, neboť doba znovu notně pokročila a osobně si myslím, že je vhodné seznámit Vás s novinkami z našeho malého tábora. Tou nejzásadnější změnou, které jste si i možná sami všimli, je rozšíření redaktorského týmu na tři osoby! Do R.U.M. Zinu si to až z dalekého Slovenska zamířil Juraj Sloboda alias Dagon, jehož pravidelné příspěvky najdete také na stále skvěle šlapajícím MORTEM zinu – www.mortemzine.net. Jsem přesvědčen, že Juraj přinese do R.U.M. Zinu zas trochu jinou hudební jakost, která navíc nebude cílit jen na současné nahrávky, ale dotkne se také starých kultovních počinů. Ostatně sekce „KLASIK“ je už nějaký týden v éteru a brzy do ní začneme ládovat další a další příspěvky…

Co se týče chystaných materiálů, tak v záloze mám několik rozhovorů se zahraničními kapelami a slíbit rozhodně mohu, že se bude jednat o opravdu zajímavá jména… víc ale zatím neprozradím! Vyčkejte, rozhodně nebudete litovat. Ve stínu zahraničních kapel však tentokrát nezůstanou ani naše domácí veličiny napříč žánry a už teď je jasné, že nás čeká pěkně výživný konec roku. Vždyť považte, jaká jména si svá nová dílka nachystala na konec roku: INSANIA, PRVNÍ HOŘE, VANESSA, HEIDEN, SECTESY, DYING PASSION… a takto bych mohl pokračovat ještě dál a přibrat i nějakou tu zajímavost ze Slovenska. Nicméně všem výše uvedeným kapelám resp. jejich nosičům, se v dohledné době budu určitě věnovat a chci věřit tomu, že třeba právě mezi tato zavedená jména přibude nějaké to překvapení. Znovu bych měl pár jmen, ale…. 🙂 Raději vyčkejme!

Jelikož do konce roku už žádný jiný úvodník rozhodně nesesmolím, přeji Vám co nejsnadnější přivítání nastupující zimy, super Vánoce a především co nejúspěšnější vstup do roku 2014. Slibuju, pokud budu živ a zdráv, R.U.M. Zine pojede bez zásadnějších komplikací ve stejném či ještě možná objemnějším režimu – samozřejmě s ohledem na uveřejňování článků všeho druhu!

Mějte se suprově a bude nám ctí, když si na R.U.M.u najdete to své!

ALL + R.U.M. ZINE

!!! KONTAKT !!! Aleš Levý, Gagarinova 715, 278 01 Kralupy nad Vltavou, CZ -all@rumzine.com, tel:+420-728301350

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *