POŽADOVANÝ STAV MYSLI / KOHOUTEK / BLU82-B – 3-Way Split (CD-R, 2010)

Kopírování podporuje hudbu!! Omezené vydání samopalu kratšího než krátkého. Devět skladeb od tří kapel se povaluje na ploše jedenácti minut. Sehnat dalších pár kapel měl by nosič objemově větší smysl. Takhle mi edice devětadevadesáti (#99) kusů s nehezkým obalem a napůl polepeným diskem s imitací vinylu nedává dobrý pocit. Vložená A5 s texty a informacemi je milým standardem.

Tři kritické útoky POŽADOVANÉHO STAVU MYSLI z Teplic nemají až tak špatný zvuk, ale díky neprovedení masteringu a srovnání úrovní hlasitosti působí proti ostatním kapelám jako chudý příbuzný. Dva vokály a roztahování hardcoru tu k punku onde k rychlopalu se poslouchá na kratičké ploše dobře.

Původně noisecoreový KOHOUTEK se vytasil rovněž se třma skladbami. Průměrná délka jedné a půl minuty tlačí na pomyslnou hardcoreovou pilu těžkotonážní masou. Fastbeat se mění v heavypulse.

Kapela s divným názvem BLU82/B od počátku upoutá až žensky zabarveným vřískotem zpěváka a intrem u každého songu. Řezavější průbojná nahrávka tří songů má švih a je lákadlem pro další sledování téhle pětice. Fofr core zchlamstne každý, kór fotr.

RadeK.K.

http://bandzone.cz/pozadovanystavmysli

http://bandzone.cz/kohoutek

http://bandzone.cz/blu82b

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *