OSTRAVA PŘIVÍTÁ KULTOVNÍ NORSKOU KAPELU MAYHEM!

V pátek 3. května přivítá ostravský Barrák skutečnou legendu, kapelu kterou lze označit za kultovní – norskou blackmetalovou mašinu MAYHEM!!! Legenda, která vznikla uprostřed chladné zimy roku 1984, má za sebou velkou historii. Několik personálních obměn, sebevražda zpěváka, vypalování kostelů, zavraždění kytaristy Euronyma baskytaristou Grishnackhem z BURZUM uprostřed koncertu o 2 roky později, ale i první live nahrávka v historii black metalu, několik řadových alb na kontě, spousty odehraných koncertů, 28 let na scéně – to vše dělá z MAYHEM pojem, ke kterému není nutné nic více říkat. Toto je prostě kult!

Norskou legendu tento večer doplní česká legenda – brněnští ROOT! Je nutné tuto kapelu někomu představovat? 9 alb, 4 videoklipy, živé album, 2 DVD, stovky koncertů doma i v zahraničí, hostování Big Bosse na albech kapel jako MOONSPELL, HELHEIM, BEHEMOTH. Toto vše neoddiskutovatelně řadí Root na vrchol českého blackmetalu a jejich vystoupení se pro tento večer jeví více než příhodné.Kapelou, která nám celý večer otevře, jsou třinečtí ADOR DORATH, kteří patří mezi špičku českého metalu a především pak jeho moravskoslezské části. Kapela s bohatými zkušenostmi, za které byla, a je, po zásluze oceňována byla pro tento večer jasnou volbou! Co dodat? Můžeme se těšit na páteční večer plný toho nejlepšího blackmetalu. Tuto událost by si žádný fanoušek této odnože neměl nechat ujít! Vstupenky jsou již k dostání do za 500,- Kč v klubu, v hudebninách pod klubem a v klubu Jam v Opavě, za 565,- Kč v síti Ticketpro a za 512,- Kč prostřednictvím E-ticket.

Komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>